Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SSK DOSYA KAPANIŞI

 1. #1
  Kıdemli Üye
  Üyelik tarihi
  26.Eylül.2011
  Nereden
  Türkiye
  Mesajlar
  128
  herkese hayırlı cumalar....
  bir firmam,yapmış olduğu inşaatı bitirdiği için dosya kapanışını yapacağız.kuruma kapanış dilekçesini gönderdiğimde internetten yapın demişler dilekçeleri almamışlar. internetten yapılan sadece ara verme değilmiydi bir değişiklik oldumu?

 2. #2
  Müdavim Üye
  Üyelik tarihi
  14.Mart.2012
  Mesajlar
  824


  İnternet ortamında kapanış adı altında bir link göremiyorum. Bahsettiğiniz üzere sadece ara verme var.

 3. #3
  Üye
  Üyelik tarihi
  01.Şubat.2011
  Mesajlar
  51

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü </font>
  </font>


  __________________________________________________ ________________________________________ Meclis-i Mebusan Cad. No:43Fındıklı Beyoğlu/İSTANBUL </font>Ayrıntılı bilgi için irtibat: M.ÖZDAMAR </font>İl Md.Yrd Telefon : (212) 252 05 00 Faks: (212) 244 04 92 E-posta: mozdamar@sgk.gov.tr Elektronik ağ: www.istanbulsgk.gov.tr </font>
  </font>


  Sayı : B.13.2.SGK.4.34.00.00/ </font>


  Konu : E-İlişiksizlik Uygulaması


  DUYURU


  İhale konusu işler ya da özel nitelikteki inşaat işleri ile ilgili teminat iadesi ya da ilişiksizlik belgesi talebinde bulunan işverenlerimiz öncelikle iş bitim dilekçesini elden ya da posta yoluyla Sosyal Güvenlik Merkezlerimize göndermekte ve bu taleplere istinaden Sosyal Güvenlik Merkezlerimizce ilgili makamdan ihale konusu veya özel nitelikteki inşaat işleri ile ilgili bilgiler istenmektedir.


  Bu uygulama gerek Sosyal Güvenlik Merkezlerimiz gerekse işverenler yönünden emek ve zaman kaybı yaşanmasına neden olabilmektedir.


  Sosyal Güvenlik Kurumu “e-İlişiksizlik Uygulaması” ile işverenlerin elektronik ortamda iş bitim dilekçelerini işlem gördükleri Sosyal Güvenlik Merkezlerimize gönderebilmelerine ve ilgili makamlara sunulmak üzere Sosyal Güvenlik Merkezlerimiz tarafından düzenlenen yazıları barkod numarası almak suretiyle ilgili makama ibraz edilebilmelerine imkân sağlanmıştır.


  Bu uygulamadan yararlanmak isteyen işverenlerimiz Kurumumuz internet sitesinde yer alan E-SGK ekranından “Diğer Uygulamalar- İlişiksizlik Belgesi Başvuru” seçeneğini kullanarak ilişiksizlik başvurusu yapabilmektedir. E-İlişiksizlik Uygulamasının kısayol adresi https://uyg.sgk.gov.tr/ilisiksizlikB...b=0&amp;grp=11 dir.


  Bilgi edinilmesini ve gereğini rica ederim.


  Ramazan YILDIZ


  Sosyal Güvenlik İl Müdürü </font>
  Hayat, biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir.


 4. #4
  Üye
  Üyelik tarihi
  01.Şubat.2011
  Mesajlar
  51


  <div></div><div></div><div></div>

  Değerli Üyemiz,10/10/2012  Mart / 2012 tarihinde Sosyal güvenlik Kurumuna SGK YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ adlı çalışmamızda talep etmiş olduğumuz bir uygulama daha hayata geçmiş bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumuna yapmış olduğu bu olumlu çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

  Sosyal Güvenlik Kurumu “e-İlişiksizlik Uygulamasıö ile işverenlerin elektronik ortamda iş bitim dilekçelerini işlem gördükleri Sosyal Güvenlik Merkezlerine gönderebilmelerine ve ilgili makamlara sunulmak üzere Sosyal Güvenlik Merkezleri tarafından düzenlenen yazıları barkod numarası almak suretiyle ilgili makama ibraz edilebilmelerine imkân sağlanmıştır.

  Konuya ilişkin duyuru ekte tarafınıza sunulmuştur.

  Bilgilerinize sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  İlgili dökümana ulaşmak için tıklayınız.</font>

  Saygılarımla,

  Yahya ARIKAN
  Başkan
  Hayat, biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir.


Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •