Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk aynı gün işe giriş - çıkış ?

Ziyaretci
    merhaba arkadaşlar işçi 11.09 tarihinde işe başlıcak şekilde 4a'lı olarak girişi yapıldı , işçi işe gelmemiş , 11.09 tarihinde çıkışı yapıldı ve eksik gün sayısına '1' eksik gün sebebine de '14' denilmiş .. işlem doğru mudur ?

sgk ya eksik gün formu bildirirken evrak olarak ne eklemeliyiz ...

kolay gelsin ...

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Durumu tevsik edici bir belgenin ibraz edilmesi gerekir.
    SAygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Ziyaretci
    puantaj olur mu peki ??

Yeni Üye
    eski çalıştığım yerlerde bu benim başıma çok gelirdi. ben bi tutanak hazırlardım. tutunaktada "şu tc kimlik numaralı işçi şu tarihte işe başlaması gerekirken işe başlamamıştır" diye. bunu işverenler beraber sigortalı 2 kişiye daha imzalatıp eksik gün formunun ekinde veriyodum.bu arada eksik gün nedeninide diğer nedenler olarak seçiyodum. eğer puantaj yapacak olursanız gelmeyen işçinin imzasınıda attırmanız lazım.

Kıdemli Üye

[<div></div><div></div><div>Bu kadar uğraşacağına 1 gün göstersen olmazmıydı.</div>
    Edited by: ccahitkar

Kıdemli Üye
    Alıntı ccahitkar Nickli Üyeden Alıntı

[<div>*</div><div>*</div><div>Bu kadar uğraşacağına 1 gün göstersen olmazmıydı.</div>
    tüm maaş ödemeleri bankadan yapılıyorsa?
    \" iyiler de kötüler kadar cesaretli olmadıktan sonra yer yüzünde kötülük hep galip kalacak\"

Yeni Üye
    Alıntı ccahitkar Nickli Üyeden Alıntı

[<div>*</div><div>*</div><div>Bu kadar uğraşacağına 1 gün göstersen olmazmıydı.</div>
    işçi eğer başka yerde işe başladıysa sizce iki ayrı yerde aynı gün çalışması yasal olurmu. hadi başka yerde de çalışmamış olsa bile işe başlamamış birini işe başlamış gibi göstermek ne kadar yasal.

Kıdemli Üye
    BENDE 1 GÜN GÖSTERİYORUM

Kıdemli Üye
    Nereden
    Türkiye
    Uğraşmamak adına çalışmayan kişiye neden ücret veriyorsunuz ki. Sayın yatkın20 arkadaşımızın uygulaması doğrudur. Siz yaptığınız işin doğruluğu ile mükellefsiniz.
    www.orka.com.tr