Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kdv iade

Banned

ben yeni iş değiştirdim bulunduğum yerde yoğun ithalat ve en çokda ihracat yapılıyor benden en büyük beklentileri birikmiş 400.000 tl c,varında kdv iade alacakları varmış gib sayfasına giriliyormuş sanırım m.b. ile ilgili işlemler yapılıyormuş işi beğendim burdda tutunmam lazım patron kendi yapıyormuş bu işlemi şimdi ben yapacağım öğretecekler bana siz kısaca bilgi verebilir misiniz acaba bu kdv iadesi nasıl olur benim neler hazırlamam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim acaba?

Müdavim Üye
    bir şey bilmiyon madem seni nasıl işe alıyorlar hadi işe aldılar sen nasıl cesaret ediyorsun hayret bir şey senin daha çok pişmen lazım stajer kolay mı sandın sen bu işleri biz söyleyelim sen ekmek ye oh ne güzel kdv iadesini bilmiyorsun git öğren sonra işe gir

Yeni Üye
    murat kardeş 400000 tl iade öyle sadece gib e giriş yapılarak alınmaz ymm raporu yazılması lazım benim ile iletişime geçersen yardımcı olurum akinyildiz34@hotmail.com

Yeni Üye

Nerede takılırsanız ona göre sorarsanız bende yardımcı olabilirim.
    F

Ziyaretci

eren477 bu forma kim kayıt etti o nasıl bir konuşma şekli bu formda yetkili kimse yokmu

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    ALDE'ye katılıyorum. Öğrenmek isteyen, soru soran arkadaşlara bu şekilde davranmak hiç hoş değil.

Sıkılmış Yumruklarla El Sıkışamazsınız. Gandhi

Ziyaretci

Öğrenmeye çalışmanız soru sormanız çok güzel ve normal birşey. Ancak bu kadar yüksek tutarda kdv iadesi olan firmanın sözleşmeli SMMM si veya YMM si de olması gerekir sizin patrona söyleyin yoksa bir meslek mensubuyla sözleşme yapsın onun yannda ve kontrolünde daha çabuk öğrenirsiniz.

Kıdemli Üye
    Alıntı eren477 Nickli Üyeden Alıntı
    bir şey bilmiyon madem seni nasıl işe alıyorlar hadi işe aldılar sen nasıl cesaret ediyorsun hayret bir şey senin daha çok pişmen lazım stajer kolay mı sandın sen bu işleri biz söyleyelim sen ekmek ye oh ne güzel kdv iadesini bilmiyorsun git öğren sonra işe gir
    eren477; buradaki hiçbir arkadaş senin yazma uslubunu haketmiyor, arkadaş bilmiyor olabilir bişeyler öğrenmek istiyor, bir yol gösterilmesini istiyor. Tutumunuz bizim gibi saygın bir meslek mensubuna hiç yakışmadı.[img]smileys/smiley21.gif[/img]

Yeni Üye
    Nereden
    ÇORLU

Yeni Üye
    Nereden
    ÇORLU

Büyük beklentileri varsa sende kabul ederek işi almışsındır..Yaparız,hallederiz abi..Kdv iadesi tecrübe ve meslekibilgi gerektiren bir iştir..Madem stajersin benden sana abi tavsiyesi; alınıcak bi iade varsa oranın SMMM meslektaşımızın vardır bir bildiği..İyi araştır ondan sonra yaparım de..Geriye dönük incelemede firmayaöncelikle tamamen hakim olman gerekir.. Devir kdv nin nereden geldiğini ve uygunluğunuı incele..Attığın taş her zaman ürküttüğün kurbaya değsin..Bilmem anlatabildim mi??