Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adres değişikliği başvuru ve tescil tarihi

Müdavim Üye

Vergi dairesinden adres değişikliği için eksik evraK var dediler noter kararını verdiğimiz halde ticaret silden tescil evrağını istediler yahu eleman yok diye hanımı vergi dairesine gönderdik memur tescil tarihi ile karardaki tarihiniz tutmuyor ikisinin aynı olması lazım demiş tescil evrağını almamış, git tescil tarihini ticaret odasında düzelttir demiş.
    Hanım durumu anlattı apıştım kaldım, ilk defada böyle birşeyle karşılaştım, böyle birşey başına gelen varmıdır başvuru tarihi 26,09,2012 tescil tarihi 02,10,2012 ama ne alaka arkadaş evrakda başvuru tarihide tescil tarihide mevcut bu nasıl bir uygulamadır ?

Edited by: hdinckurt
    hayatta oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur

Kıdemli Üye
    tescil tarihi karar tarihinden ve başvuru tarihinden genelikle sonra olur zaten. Sicil sizin karar tarihinizimi yanlış yazmış anlayamadım açıkçası

Üye
    Nereden
    MUHASEBE

arkadaşım kararı ve tescil ile birlikte git bakalım onu söyleyen memurun yanına neye istinaden kanat getirerek bunu diyormuş memurun is güzarlıgı iş yapmamak veya farklı yollardan bir şey elde etmek saçmalık resmen ben cogu zaman kararı verip tescili bile vermedigim oluyor girsin ito nun sitesine baksın o kadar angut memurlar var.

Müdavim Üye
    Bende anlamadım karar tarihi doğru 26,09,2012 tescil tarihi : 02,10,2012 yahu memur tutturmuş tescil tarihi karar tarihi ile aynı olacak demiş artık bunu derken ne içtiyse etrafımdaki meslekdaş arkadaşlara sordum onlarda ilk defa böyle birşey duyduk diyorlar buradada karşılaşan varmı diye merak ettim ilginç bir durum.

Müdavim Üye
    Hanımı gönderelim işi halletsin dedik gene iş bize düştü iyimi çıkarım müdür yardımcısına veririm evrağı çağırsın memurunu ruh hastasımıdır nedir bu memurlar anlayana aşkolsun zaten nerde bir cins çıksa bu memlekette gelir beni bulur.

Kıdemli Üye
    Memurun şefi ile konuşun yanlış biliyor. Tescil kararla aynı gun içerisnde olmak zorunda değil

Üye
    Nereden
    MUHASEBE

arkadaş hiç bir memur muhasebeciden daha iyi bilemez bak yazın nasıl güzel ;hayatta oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuk ve memurlardır .