Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aylık İşgücü Çizelge girişi hakkında

Yeni Üye
    Merhabalar,
    Aylık işgücü çizelgelerini herayın 1-10 arasında sisteme giriyorum,fakat bununla ilgili net bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Kıdemli Üye
    takip eden bir sonraki ayın sonuna kadar da girseniz sorun olmaz.erken girmenin dezavantajları var.geriye yönelik 10 içinde çıkış yaptığınızda iş gücü çizelgesinide değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.Size tavsiyem 11'inden sonra çizelgeleri girin.

Müdavim Üye
    ben ilk hafta içerisinde giriyorum ve kafamdaki soru işaretlerini siliyorum
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı ismailgabakci Nickli Üyeden Alıntı
    ben ilk hafta içerisinde giriyorum ve kafamdaki soru işaretlerini siliyorum
    Ben de bu şekilde işlem yapıyorum.
    En azından SGK ları yapmadan İŞKUR aylık çizelgeleri ile bir nevi kontrol/ön hazırlık işlemiyapmış oluyorum. Nasıl olsa düzeltmeye cezası yok.

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Ziyaretci
    merhaba arkadaşlar, işkur çizelgelerini biz vemiyoruz ancak çok da huzursuz. Sistemden şifre almak gerektiğini biliyorum ancak geriye dönük bildirimleri yapmak ceza doğurur mu bu tereddütten dolayı beklemedeyiz. bu şekilde kurum talep etmeden kendiliğinden geriye dönük bildirim yapan arkadaşlar ne yapmak gerekiyor, teşekkürler

Üye
    Nereden
    Çanakkale
    aylık işgücü çizelgesi kurumun talep etmesi halinde gönderilmesi gerekmektedir. kurum istediği taktirde işverene yazı gidiyor ve bildirmediğiniz tüm ayları bildiriyorsunuz. kurum istememesi halinde göndermeye devam ederseniz birşey olmaz ama göndermezsenizde bir yaptırımı yok şu an için.
    Pit10
    S.M.M.M.

Kıdemli Üye
    filiz umutun sorusunun aynısını soruyorum)))

Ziyaretci
    Gökhan Bey teşekkürler..bu durumda kurum talep etmeden biz kendiliğimizden şu an şifre alıp geriye dönük 1 yıl doldursak herhangi bir ceza sözkonusu olmuyor mu doğru mu anlıyorum. bu tereddütten dolayı bekliyoruz...

Ziyaretci
    guncel

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    bu konu daha öncede tartışıldı. Her ne kadar işkur müdürlükleri odalara yazı yazsada ben tebliğ edilmeden sisteme giriş yapılmaması taraftarıyım.