Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online Rapor

Yeni Üye
    Merhabalar,
    SGK'nın Çalışmadığına dair bildirim https://uyg.sgk.gov.tr/vizite/welcome.do giriş sayfasından Elektronik Çalışılmadığına Dair Bildirim İşlemlerinden online rapor kaydı var mı? diye günlük kontrol ediyorum fakat bu gün 7 gün önce bitmiş bir raporun onayının sisteme düştüğünü fark ettim.Böyle durumlarda ceza uygulanırmı bilemediğim için sgk il müdürlüğünü aradım.Ocak ayından sonra uyarı tebligat uygulamasının olmıyacağını direk ceza uygulanacağını söylediler.

Şimdi benim öğrenmek istediğim.Ben rapor bittiğinde Çalışmadığına dair bildirim girişini zamanında yaptım,ama online hali sisteme rapor bittikten 7 gün sonra düştü bu durumlarda ne yapmalıyım.tarih kaydı mı tutmalıyım ?yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Yeni Üye
    Arkadaş bu konuda fikri olan yok mu? Lütfen yardımcı olun.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sayın lesele

rapor bittiğinden itibaren 5 işgünü içerisinde sgk gov tr aracılığı ile rapor bildirimini yapmışsanız ayrıca yapmanız gereken bişy yok rahat olun....online rapor veya elektronik rapor sisteme halihazırda tüm hastanelerde tam anlamıyla uygulamaya geççilmedi..onun için siz raporu kanuni süresi içerisinde bildirim yükümlülüğünüzü yaptıysanız şayet şuan için bir sıkıntı yok..

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Ziyaretci
    zamanında yapmasan bile sgk uyarı şeklinde yazı gönderiyor rapor girişi yapınız diye o zaman yapsan yine olur ceza yok

ben süresini geçirdim raporun sgk ya gittim sardum aynen böyle dedi

sen zamanın da bildirdiysen hiçbir sarun yok diyebilirim

Yeni Üye
    Teşekkür ederim sağolun.