Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞKUR ANKETİ

Yeni Üye
    Nereden
    SAKARYA
    tüm meslaktaşlarıma kolay gelsin.
    şimdi yanımdan işkur anketi yapan 3 memur ayrıldı ve sorduğu soruların hepsini , hani takip eden ayın 15'ine kadar vermezsek ceza yediğimiz işgücü çizelgeleri varya orda zatenbeyan ediyordum.ve bunları her ay cevaplıyorum dediğimde ise bu ayrı birşey dediler.ben sadece bürokrasime seslenmek istiyorum.ozaman niye çizelge doldurtuyorsun,aynı soruları sormak için 3 memur mesai harcıyorsa altında araba benzin yakıyorsa.. ve niçin bana ceza kesiyorsun.
    YENİ GÜNE UMUTLA BAK.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sayın sinem54

boş tenekeye vurursanız ancak boş ses duyarsınız...bürokrasi ne zaman sorgulanmışki bugün sorgulansın...iki farklı edinim var karıştırmayın kamuya bilgi her zaman verilir...sizin net ortamında aylık işgücü çizelgesini vermek zaten göreviniz...memurların anket çalışması ayrı bir konu ıkısıde bire bir aynı konu da olsa sistem farklılığğı var...herkez görevini gereği gibi yaparsa bürokraside gereği gibi çalışır...

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Yeni Üye
    Nereden
    SAKARYA
    kızgınlığım emeğime saygısızlık.bu soruların cevapları kendi sistemlerinde var bir programcı o verileri alıp ilgili yerlere aktarır olur biter.ama yooo iş yaptık diyecekler ya 3 memur bir iki çarpı işareti altlarına araba depoya benzin.bizim paralarımızla oluyor bu işler.emeğime yaptıkları haksızlığın hesabınıöbür tarafta verecekler
    YENİ GÜNE UMUTLA BAK.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    bunu emeğe haksızlık olarak algılarsanız yalnılırsınız kendi kendinize üzülürsünüzz ...

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Kesinlikle yanlış bir bürokrasi örneğidir. Anket konusu da ayrı bir konu olmakla birlikte elde veriler var ve değerlendirilmiyorsa (değerlendirilebilir bana göre) çok yazık gerçekten.
    Sıkılmış Yumruklarla El Sıkışamazsınız. Gandhi

Ziyaretci
    arkadaşlar açtıkları kurslardan işkur ücret almasını bilir.emin olun işkurda muh olarak çalısanlar ücret bordrosu bile düzenlemesini bilmezler.kurs yetkililerine siz düzenleyin kuruma yollayın ödemeyi yaparız derler.doğrumu yanlışmı?sgk kimlerden kesilmesi gerekir veya gerekmez bunları bile bilmezler

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı sinem54 Nickli Üyeden Alıntı
    tüm meslaktaşlarıma kolay gelsin.
    <div>şimdi yanımdan işkur anketi yapan 3 memur ayrıldı ve sorduğu soruların hepsini , hani takip eden ayın 15'ine kadar vermezsek ceza yediğimiz işgücü çizelgeleri varya orda zaten*beyan ediyordum.ve bunları her ay cevaplıyorum dediğimde ise bu ayrı birşey dediler.ben sadece bürokrasime seslenmek istiyorum.ozaman niye çizelge doldurtuyorsun,aynı soruları sormak için 3 memur mesai harcıyorsa altında araba benzin yakıyorsa.. ve niçin bana ceza kesiyorsun. </div>
    Bütün bilgileri ve beyannameleri internetten verdiğimiz için boş oturuyorlar galiba. Boş durmasınlar diye birde bürolara gönderiyorlar.

Bize de gelip aynı anketi yaptılar.Edited by: Hüseyin KAYA
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Ziyaretci
    sayın meslektaşlar iş kur daki sayın memur efendiler kendilerine ücret alabilmeleri için yaptıkları saçmalıklar bunlar.burda iddaa ediyorum iş kur kanalıyla açılan kurslardan bu memurlar ücret almasını bilirler ama kursta çalısan egitmenin ücret bordrosunu bile düzenleyemezler. kursu açan kurumda isterler..doğru yanlış buna göre ücret verirler..devlet memurluğu bu...

Ziyaretci