Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SGK GİRİŞİNİ YANLIŞ ŞUBEYE YAPMA

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBE ELEMAN

ÖNCELİKLE HERKEZE İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR.BENİM Bİ KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR... MÜKELLEFİMİN İKİ ŞUBELİ ŞİRKETİ VAR İKİ ŞUBEDE DE TEŞVİK ALINIYO SGK ÖDEMESİNDE GEÇENLERDE B ŞUBESİNE TEŞVİKTEN YARARLANMAK İÇİN GİRİŞ YAPMAM GEREKTİ FAKAT GİRİŞİ BEN A ŞUBESİNE YAPTIM.ŞİMDİ TEŞVİK HAKKININ ORTADAN KALKMAMASI İÇİN NASIL Bİ YOL İZLEMELİYİM.EĞER A ŞUBESİNDEN ÇIKARTIP BUGUN İTİBARİ İLE B ŞUBESİNE GİRİŞ YAPARSAM TEŞVİK ORTADAN KALKAR DAHA FAZLA ÖDEME OLUR BÖYLE OLMAMAMASI İÇİN NE YAPMALIYIM??? YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
    AFES555

Kıdemli Üye
    Dilekçe ile sgk ya başvurup durumu izah edin ve işe girişi iptal etttirin.

Ziyaretci
    Alıntı AFES Nickli Üyeden Alıntı

ÖNCELİKLE HERKEZE İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR.BENİM Bİ KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR... MÜKELLEFİMİN İKİ ŞUBELİ ŞİRKETİ VAR İKİ ŞUBEDE DE TEŞVİK ALINIYO SGK ÖDEMESİNDE GEÇENLERDE B ŞUBESİNE TEŞVİKTEN YARARLANMAK İÇİN GİRİŞ YAPMAM GEREKTİ FAKAT GİRİŞİ BEN A ŞUBESİNE YAPTIM.ŞİMDİ TEŞVİK HAKKININ ORTADAN KALKMAMASI İÇİN NASIL Bİ YOL İZLEMELİYİM.EĞER A ŞUBESİNDEN ÇIKARTIP BUGUN İTİBARİ İLE B ŞUBESİNE GİRİŞ YAPARSAM TEŞVİK ORTADAN KALKAR DAHA FAZLA ÖDEME OLUR BÖYLE OLMAMAMASI İÇİN NE YAPMALIYIM??? YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
    Üstadında belirttiği gibi dilekçe yazılarak durumu belirtiniz. Fakat isterseniz öncesinde memurlada konuşarak böyle böyle bir dumunun olduğunu ve yanlış yaptığınızı zararsız ziyansız bu işi nasıl halledebileceğinizi sorun ona göre birde memurdan dinleyin durumu bakalım ne diyecek, ona görede dilekçenizi yazarsınız ve sonrasındada takip ediniz düzeltmişlermi diye . kolay gelsin.

Ziyaretci

https://www.burhaneray.com/guncel_detay.asp?id=1483burası tam sizi ilgilendiriyor.Edited by: MERT BULUT

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBE ELEMAN
    HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR
    AFES555