Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çalışılmadığına dair bildirim girişi

Hybrid View

Ziyaretci
    personel 28 ağustos 29 eylül arası raporluydu.30 eylülde çalışabilir.biz 30 eylülde kendi isteği doğrultusunda çıkış verdik.çalışılmadığına dair bildirim girişinden sigortalılık devam ediyormu kısmına evet mi yoksa hayırı mı işaretlemeliyim?

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    hayır işaretleyin 30 eylül itibarıyle çıkışını yapmışsanız bence öyle olmalı

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Ziyaretci

ben de hayırı düşünmüştüm ama emin olamadım rapor süresince mi soruyor.şuan itibariyle mi soruyor.herhalde şuan itibariyle soruyordur.çalışabilir tarihi ile çıkış tarihi aynı olunca tereddütte kaldım.bir de ben bu personelin çıkış nedenine diğer nedenler dedim.gerçi elimde istifa dilekçesi falan var ama işsizlik maaşı alamaz diye diğer nedenleri seçtim.sıkıntı olmaz umarım.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    DİĞER NEDENLERİ SEÇERSENIZ OLAY YİNE İŞKUR DAN DÖNECEKTİR...BİZDEDE ÖRNEĞİ OLDU GECENLERDE....DİĞER NEDENLERİN İÇERİĞİ NEDİR DİYE SORMUŞTU MEMUR...SONRADAN DEĞİŞTİRMİŞTİK ÇIKIŞ NEDENİNİ....BİLGİNİZ OLSUN

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Ziyaretci
    hımm o zaman doğrusu neyse o yapayım sonuçta işçiyi zorla tutacak değiliz ya kendisi çıkmak istiyor.belirsiz süreli iş sözleşmesinin işçi tarafından feshi olarak düzelteyim.