Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üstadlar!Aldığım Maaş ve Büro

Ziyaretci

BÜRO AÇIN KARDEŞİM

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Slm ,
    Eğerki 6 ay büro ve yaşam için gerekli paranız var ise (bürodan gelecek paraya güvenmeden) hiç durmayın açın derim.
    Daima bir bilen vardır..

Kıdemli Üye
    Ahmet bey kendi işinizin patronu olmak her işte olduğu gibi yorucu ve sıkıntılı bir süzgeçten geçmek demektir.Büro açmak ve sabırla işinizin en iyisini yapmak bence mantıklı bir yol olur.

Ziyaretci
    Bu forum Mesleki paylaşım forumu. Mevzuatla alakalı bir sıkıntınız varsa sorarsınız insanlar elinden geldigince yardımcı olur.
    Ama özellikle yeni arkadaşların gelipte ya işte belgeyi aldım ne yapsam acaba? büromu açsam yoksa işte mi çalışsam lafına sinir oluyorum. Stajı büroda yapmadıgınız belli. Büronun havasını koklamadan zaten böyle ikilemde kalırsınız.

Ziyaretci
    Ver odunu

Kıdemli Üye
    Sayın YNR ben sözlerimin başında üstadlardan bahsettim ve tecrübeden bahsettim,fikirden bahsettim bunlar sizin vasıflarınızda yoksa neden girip okuyorsunuz ve neden cvb verme gereği duyuyorsunuz.30 un üstünde Sağlosunlar meslektaşlarım fikirlerini sormuş.Açıkça akşam evde dayak yemiş ezilmiş bu psikolojiyle hareket eden şahsiyet imajını neden veriyorsunuz??Bu sayfaya girmeyin olur biter.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Ahmet bey hesaba katmadığınız birde sgk var şuanda priminiz işveren tarafından ödeniyor.Büro açınca bağkur'u da unutmayın!

Ziyaretci
    Alıntı Ahmetkayin Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın YNR ben sözlerimin başında üstadlardan bahsettim ve tecrübeden bahsettim,fikirden bahsettim bunlar sizin vasıflarınızda yoksa neden girip okuyorsunuz ve neden cvb verme gereği duyuyorsunuz.30 un üstünde Sağlosunlar meslektaşlarım fikirlerini sormuş.Açıkça akşam evde dayak yemiş ezilmiş bu psikolojiyle hareket eden şahsiyet imajını neden veriyorsunuz??Bu sayfaya girmeyin olur biter.

Mesajn başlıgı zaten komik! bakılma sayısı 1700 leri geçmiş. Bu daha da komik.