Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üstadlar!Aldığım Maaş ve Büro

Ziyaretci
    yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Öncelikle mesleğimizin bir nefer daha kazanması nedeniyle hayırlı olsun dileklerimi sunarım..

şuan ki işyerinizdeki maddi kriz diyelım bir anlamda ne dogrultuda bunu bilmek gerekir...uzun vadeli bişy ise büro açmanızda fayda var derim...şunu da hatırlatayım bu meslekte sisteme ayak uydurabilmek için bir süzgeçten geçmek gerekir bu geçiş döneminde ise fazla da maddi değerler her zaman ikinci plana atılır genel mantalite budur..tabiki karar sizindir...fakat şahsen kendi büromu açmak isterdım ...iyi çalışmalar

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Kıdemli Üye
    Sayın mustafa bey ve ahzo ilginiz için teşekkür ediyorum.Firmanın krizi öngürüm uzun vadeli gibi gözüküyor.şuan ne yapacağımı bilmiyorum.Mantıklı,makul Cevaplarınızı bekliyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sayın ahmetkayın

tavsiyem ayrılıp büronuzu açmanız yönünde olur...madem ki kriz uzun vadeli görünüyor benim düşüncem budur..gayet de mantıklı ve de makul.....iyi çalışmalar

Ziyaretci
    ayrılıp yeni büro açınca elindeki paranıda sabit giderlere verecek ve oda yetmeyecek dilenme modülüne veya sağın solun defterini çalıp çırpma el atma modelini sürükleneceksiniz kaba tabirim için özür dilerim fakat yerinde kal kaaarrrdeeeeşşş

Kıdemli Üye
    ibreler büroyu gösteriyor
    \" iyiler de kötüler kadar cesaretli olmadıktan sonra yer yüzünde kötülük hep galip kalacak\"

Ziyaretci

konuyu açan aktif olsaydı birşeyler yazardım ama formu bile bıraktı arkadaş kaçtı galiba

Kıdemli Üye

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.Mustafa bey anlatıklarınız gayet mantıklı hiç şüphe yok.Sayın rota buyurun ben aktifim bütün yorum ve fikirlerinizi okumak isterim.Sayın symantec ibrelerin büroyu göstermisinin birde açıklamasını yaparsanız çok sevinirim

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sayın Ahmetkayin

malum değişik fikirler olacaktır dilerim ki kendiniz için en hayırlısı ne ise onu tercih etmenizi tavsiye ederim....iyi çalışmalar

Kıdemli Üye
    Alıntı Mustafa05 Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle mesleğimizin bir nefer daha kazanması nedeniyle hayırlı olsun dileklerimi sunarım..

şuan ki işyerinizdeki maddi kriz diyelım bir anlamda ne dogrultuda bunu bilmek gerekir...uzun vadeli bişy ise büro açmanızda fayda var derim...şunu da hatırlatayım bu meslekte sisteme ayak uydurabilmek için bir süzgeçten geçmek gerekir bu geçiş döneminde ise fazla da maddi değerler her zaman ikinci plana atılır genel mantalite budur..tabiki karar sizindir...fakat şahsen kendi büromu açmak isterdım ...iyi çalışmalar
    mustafa bey bahsettiğiniz geçiş süresi sizin öngörünüze göre ne kadar sürer acaba?