Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk eksik gün

Kıdemli Üye
    kolay gelsin arkadaşlar, 2012-ağustos dönemine ait eksik gün formunu sgk ya vermeyi unuttuk dün, ne yapmak gerekir, cezası ne olur?

Kıdemli Üye
    940,50/8=117,56* kişi sayısı =?

Kıdemli Üye
    brüt ücretin 8/1 i anladım ama henüz tespit yok..cezayı azaltmaz mı?

Müdavim Üye
    Nereden
    SİVAS
    Alıntı Mehmett1 Nickli Üyeden Alıntı
    brüt ücretin 8/1 i anladım ama henüz tespit yok..cezayı azaltmaz mı?
    eksik gün nedenlerinde sonradan düzenlenebilecek bir evrak yok ise bildirimi verebilirsiniz.

Üye
    Nereden
    MUHASEBE

peki neden bürüt üçret/8 ?

Kıdemli Üye
    eksik gün nedeni puantaj ama ne bildirim formunu. ne dilekçeyi ne de puantaj cetvelini ibraz ettik..unutuldu dün maalesef.

Ziyaretci
    puantajınızı kurum kabul etmeyecek olursa eksik gün cezasını bir tarafa bırakın o günlerin primini cezasıyla birlikte tahsil eder ne yapın ne edin kurumla görüşün ben yaptım sen yapma sümen altı yapıver deyin çünkü eksik günler için genelde evrak numarası v.s. verilmesi kalktı alıp kenarıya atıyorlar bir stajere girdiriyorlar kurumdan tanıdık bulursanız dün vermiş gibi işlem yaptırabilirsiniz acele edin hala ordamısınız

Ziyaretci
    işçi sayınız 30 ve üzeriyse durum farklı

Moderatör
    Nereden
    istanbul
    Alıntı ROTA Nickli Üyeden Alıntı
    puantajınızı kurum kabul etmeyecek olursa eksik gün cezasını bir tarafa bırakın o günlerin primini cezasıyla birlikte tahsil eder ne yapın ne edin kurumla görüşün ben yaptım sen yapma sümen altı yapıver deyin çünkü eksik günler için genelde evrak numarası v.s. verilmesi kalktı alıp kenarıya atıyorlar bir stajere girdiriyorlar kurumdan tanıdık bulursanız dün vermiş gibi işlem yaptırabilirsiniz acele edin hala ordamısınız
    sayın rota eksik gün cezası ne kadar acaba?kusura bakmayın ama benim bildiğim eksik gün bildiriminin cezası yok.ayrıca herkezin takip ettiği bi sitede olayı çözme tarzınız (memurla görüşüp sümenaltı yapması)özürdilerim ama bana yanlış geldi.
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    aynen katılıyorum çözüm önerileri farklı farklı olabilir ama bunların hiçbirisi kanuna mesleki ahlaka ve de genel mantığa aykırı olamaz olmamalıdır...

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....