Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni ltd şirket birden çok müdür olunca sözleşme m

Müdavim Üye
    <BLOCKQUOTE ="post restore">

YTTK ya göre şirket kuruluşu yaptım ancak hep tek müdürlü idi şimdi iki müdürlü şirket kuracağım bu sefer müdürler kurulu devreye giriyor
    İki müdürlü ltd kurduğumuzda sözleşme maddeleri nasıl olmalıdır Aşağıdaki maddeler iki müdür olunca nasıl olmalıdır
    Örnek olan varmıdır
    Saygılar
    ŞİRKETİN İDARESİ:Madde 8- Şirketin işleri ve işlemleri genel kurul tarafından seçilecek bir veya birkaç müdür tarafından yürütülür.İlk 15 yıl için M. GÖRÜCÜ şirket müdürü olarak seçilmiştir.

TEMSİL:Madde 9- Şirketi müdürler temsil ederler. Şirketi ilzam edecek imzalar genel kurul tarafından tespit, tescil ve ilan olunur. İlk 15 yıl için müdür seçilen 32770905*** T.C. numaralı M. GÖRÜCÜmünferit imzası ile temsil ve ilzama yetkili kılınmıştır. </BLOCKQUOTE>

Ziyaretci

ŞİRKETİN İDARESİ:Madde 8- Şirketin işleri ve işlemleri genel kurul tarafından seçilecek bir veya birkaç müdür tarafından yürütülür.İlk 15 yıl için M. GÖRÜCÜ ve .......... şirket müdürleri olarak seçilmiş olup müdürlerden ............ müdürler kurulu başkanı olarak seçilmiştir.

TEMSİL:Madde 9- Şirketi müdürler temsil ederler. Şirketi ilzam edecek imzalar genel kurul tarafından tespit, tescil ve ilan olunur. İlk 15 yıl için müdür seçilen 32770905*** T.C. numaralı M. GÖRÜCÜ ve ........... birlikte ve ayrı ayrı münferit imzaları ile temsil ve ilzama yetkili kılınmışlardır.

bu şekilde olabilir mi acaba. </BLOCKQUOTE>

Müdavim Üye
    şirkette müdür olarak daha önceleri tek müdür vardı.geçen hafta şirkete bir ortak daha alınıp, müdürleri iki ye çıkardık.ancak bununla ilgili sicilden ne bir uyarı nede ikaz aldık..

şimdi ne olacak..yeniden mi temsil maddesini değiştirme yapacağız..anlamadık gitti.

Müdavim Üye
    Alıntı Ataman55 Nickli Üyeden Alıntı

ŞİRKETİN İDARESİ:Madde 8- Şirketin işleri ve işlemleri genel kurul tarafından seçilecek bir veya birkaç müdür tarafından yürütülür.İlk 15 yıl için M. GÖRÜCÜ ve .......... şirket müdürleri olarak seçilmiş olup müdürlerden ............ müdürler kurulu başkanı olarak seçilmiştir.

TEMSİL:Madde 9- Şirketi müdürler temsil ederler. Şirketi ilzam edecek imzalar genel kurul tarafından tespit, tescil ve ilan olunur. İlk 15 yıl için müdür seçilen 32770905*** T.C. numaralı M. GÖRÜCÜ ve ........... birlikte ve ayrı ayrı münferit imzaları ile temsil ve ilzama yetkili kılınmışlardır.

bu şekilde olabilir mi acaba. </BLOCKQUOTE>
    İto ile görüştüm müdürler kurulu yada müdürler kurulu başkanı ile ilgili bilgileri ister yaz diyor ister yazma beni ilgilendirmez ben müdür ve yetkileri yazılmışsa beni diğer hususlar ilgilendirmez diyor
    İnşallah ilgilendirmez sözleşme dönerse ne olacak