Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: işten ayrışılta sağlıktan faydalanma

Ziyaretci

babasından emekli sandığından yetim maaşı alan bekar bayan,işsizken babasının sağlık güvencesinden faydalanmış sonra sgk lı olrak işe başlamıştırsgk lı olarak 2 senedir çalışmaktadır ayın 15 nde çıkışı verilecekmiş, bu durumda sağlık güvencesi emeki sandığına hemen dönermi?
    birde işten ayrılan başkada bir güvencesi olmayansgk lıvatandaşların sgk lıları sağlıktan faydalanma süresi ne kadardır

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı ERGUVAN Nickli Üyeden Alıntı

babasından emekli sandığından yetim maaşı alan bekar bayan,işsizken babasının sağlık güvencesinden faydalanmış sonra sgk lı olrak işe başlamıştırsgk lı olarak 2 senedir çalışmaktadır ayın 15 nde çıkışı verilecekmiş, bu durumda sağlık güvencesi emeki sandığına hemen dönermi?
    birde işten ayrılan başkada bir güvencesi olmayansgk lıvatandaşların sgk lıları sağlıktan faydalanma süresi ne kadardır

Aylığı almaya devam ediyor ise babası üzerinden sağlık yardımı alabilmek için aktivasyon yaptırabilir.
    Eğer bekar değilise yani yetim aylığı almaya devam etmiyor ya da alamayacak konumda ise; budurumda kendi sigortalılığı işten ayrıldığı tarihten itibaren 99 gün devam eder. Daha sonra GSS li olması gerekir.

Saygılarımla,Edited by: Ferhat Sertel
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Ziyaretci
    çok sağolun