Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamilelik İşgöremezlik Belgesi

Ziyaretci
    İyi Günler ;
    Bir işçimiz 01.09.2012 tarihinde gebelik yasal doğum öncesi israhat almış. Bu raporu https://uyg.sgk.gov.tr/vizite/welcome.do (SAĞLIK ÖDEMELERİ SİSTEMİ)adresinden Çalışılmadığına Dair Bildirim İşlemleri</font>bölümünden giriş yapmaya çalıştım. " Rapor Tarihi Bitmeden Giris Yapilamaz !!! " diye ikaz veriyor.
    Normalde rapor bitiş tarihinden 5 gün içerisinde verilmesi gerektiğini biliyorum ama erkenden giriş yapsak olmaz mı... Yoksa ben bir yerde hatamı yapıyorum

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı kabuksuz Nickli Üyeden Alıntı
    İyi Günler ;
    Bir işçimiz 01.09.2012 tarihinde gebelik yasal doğum öncesi israhat almış. Bu raporu https://uyg.sgk.gov.tr/vizite/welcome.do (SAĞLIK ÖDEMELERİ SİSTEMİ)adresinden Çalışılmadığına Dair Bildirim İşlemleri</font>bölümünden giriş yapmaya çalıştım. " Rapor Tarihi Bitmeden Giris Yapilamaz !!! " diye ikaz veriyor.
    Normalde rapor bitiş tarihinden 5 gün içerisinde verilmesi gerektiğini biliyorum ama erkenden giriş yapsak olmaz mı... Yoksa ben bir yerde hatamı yapıyorum
    Evet siz bir yerde hata yapıyorsunuz. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

1- Rapor bittiksen sonra 5 gün içinde raporu girebilirsiniz. Öncesinden rapor girişleri engellenmiştir. Sistem müsade etmiyor.

2- Uzun süreli raporlarda, işçi işverenine "İş göremezlik raporumun sisteme 10 günlük süreler halinde girilmesini istiyorum" şeklinde dilekçe verirse, işveren raporu sisteme 10 ar günlük olarak girebilir.

Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Ziyaretci
    1- Rapor bittiksen sonra 5 gün içinde raporu girebilirsiniz. Öncesinden rapor girişleri engellenmiştir. Sistem müsade etmiyor.

EVET DOĞRU

Ziyaretci
    teşekkür ederim üstadlar

Ziyaretci
    bu işçimizin rapor girişini izin bitiş tarihini takip eden 5 gün içersinde vermeyi planladığımız için henüz işgörmezlik raporu sisteme işlemedik... İşlemediğimiz halde, işçi raporlu olduğu için 9. ay sigorta primini göstermesek olurmu..?

Ziyaretci
    OLUR NASIL OLSA VERECEKSİNİZ