Değerli Arkadaşlar :

Solar Enerji Üretim Seti ile kendi güneş enerji panellerinizi kurun, elektrik üretin ve kullanın.[/b]

Dünya atmosferinin dışında güneş ışınımının şiddeti, aşağı yukarı sabit ve 1370 W/m2 değerindedir, ancak yeryüzünde 0-1100 W/m2 değerleri arasında değişim gösterir. Bu enerjinin dünyaya gelen küçük bir bölümü dahi, insanlığın mevcut enerji tüketiminden kat kat fazladır. Güneş enerjisinden yararlanma konusundaki çalışmalar özellikle 1970lerden sonra hız kazanmış, güneş enerjisi sistemleri teknolojik olarak ilerleme ve maliyet bakımından düşme göstermiş, güneş enerjisi çevresel olarak temiz bir enerji kaynağı olarak kendini kabul ettirmiştir.
Birçoğumuz da korkarız elektrikten, kendi ürettiğimiz ve her yerde her alanda, sürekli kullanmak durumunda olduğumuz enerjimizden! Kimse ben yapamam, anlamam dememeli. Herkes elektrik üretebilir, hem de kolaylıkla! Ve dışarıdan satın almaya kalktığında, güneş panellerine dünya kadar (neredeyse bir servet) para dökmeden!
Solar Enerji Üretim Seti alın, öğrenin, videolu anlatımlarla bire bir uygulayın, güle güle kullanın tavsiyeye kulak verin …https://bit.ly/TeouF4
Ahmet Saygıner Saygılarımla …!