Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşyeri Kreş Açma Zorunluluğu

  1. #1
    Üye
    Üyelik tarihi
    22.Eylül.2010
    Nereden
    Muhasebe Sorum.
    Mesajlar
    86
    Arkadaşlar Merhaba

    Şimdi Resul KURT'un paylaştığı bir makaleyi okudum.İşyerlerinde 150 den fazla kadın işçinin olması durumunda kreş açma zorunluluğu getirmiş.Bu durum kanunda geçiyor mu?Şuanda zorunluluk var mı?



    Bilgilerinizi paylaşabilir misiniz.


  2. #2
    Moderatör
    Üyelik tarihi
    01.Aralık.2007
    Nereden
    İstanbul
    Mesajlar
    9,140
    Söz konusu yükümlülük 4857 sayılı iş kanununun 88. maddesine dayanılarak çıkarılan “Gebe veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla Emzirme Odaları ve Çocuk Bakım Yurtlarına Dair Yönetmelik” de düzenlenmiştir. Halen yürürlüktedir. <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •