Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hangi programı tercih edersiniz

Müdavim Üye
    Zirve harika bir program tavsiye ederim. [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Ziyaretci
    Tabii ki LUCA[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Müdavim Üye
    ETA SQL8 derim.Kullanımı biraz zor olsada bence genede güzel...
    Yanlız büro açma işini iyi düşün derim.Bu yıllarda muhasebecilik çok zorlaştı.Biz açalı yaklaşık 1 sene oldu hala sıkıntılı dönemdeyiz.
    \"Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür;ama hiç kimse kendini değiştirmeyi düşünmez\"

Yeni Üye
    Ben daha önce mikrokom kullandım daha sonra geride kalınca lucaya geçtim fakat 1 yıl kullandım ve bıraktım çokta memnun kalmadım suanda mikrokomun yeni sürümünü kullanıyorum bence gayet güzel iyi ki geri dönmüşüm..

Yeni Üye
    Ben
    daha önce mikrokom kullandım daha sonra geride kalınca lucaya geçtim
    fakat 1 yıl kullandım ve bıraktım çokta memnun kalmadım suanda
    mikrokomun yeni sürümünü kullanıyorum bence gayet güzel iyi ki geri
    dönmüşüm..

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    ZİRVE KULLAN FARKINI KULLANINCA GÖRECEKSİN.
    BLNTCT

Ziyaretci
    Yaklaşık 10 yıl Eta kullandım 2009 yılında zirveye geçtim mükemmel bir program zirveden önce luca kullandım ama zirveyi tek geçerim.

Ziyaretci
    luca kullandın ve sonra bir nedenle başka programa geçmek istedin o ana kadarki datanız ne oluyor?

Müdavim Üye
    Nereden
    SİVAS
    Alıntı sinan5214 Nickli Üyeden Alıntı
    Değerli Meslektaşlarım Yeni Büro açacağım fakat hangi programı kullanacağıma karar veremedim daha önce Eta kullanıyordum değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    öncelikle hayırlı olsun. allah utandırmasın inşallah.. lucayı tavsiye ederim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Çok çeşitli proğramı test etme imkanı yok herkes hangisine alışkınsa memnunsa onu yazıyor.Önemli olan proğramcının günceli takip edip kısa sürede maliye ile beraber güncelleştirmeleri hizmeti vermesi uzaktan erişimle ulaşarak yardımcı olmasıdır.Teşvikten faydalanan bir işyerinde bordro proğramı 4 yıl teşvik yok diye mesaj geçiyor çözemedim bilerek böyle bir not yazmamıştım.gmsnet mikrokum kullanıyorum aradım uzaktan erişimle tek haraketle yazmadığım teşvik kaldırma yazısını banada gösterdi sildik kaldırdım düzeldi.1989 dan beri kullanıcısıyım amados tabanlı ikenbu kadar kısa zamanda yardım alamıyorduk versiyonlar maliyenin değişiminden sonraya kalıyorduWindoss tabanlı olunca şimdi çok hızlı.Genelde tüm proğramların tabanı ayrı sadece pazarlama önemli.Sitede yazan proğramcısından hizmet alamadığı için proğramcı olan meslekdaşımız Doğan Yılmaz'ın orko proğramı var çok hızlı güncellenen bir çalışma kullananlar memnun.İyi çalışmalar.Edited by: hasan er