Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14-15temmuz sınav sonucu yarın açıklanırmı?

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Evet stajyer16 malesef soru sorma tarzları böyle mutlaka bir soru hiç olmayacak bir kanundan çıkıyor. bir sınav mtv çıkarsan diğer sınav gider vergisi kanundan çıkıyor sonraki sınavda daha farklı bir kanun.

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    bu komisyondaki hukuk sorularını hazırlayan üye üstad , bir sınav hak diğer sınav iyuk sormuş

şimdi aralıkta sıra iyukta, martta ise haklarda

vergi de ise gv+kurumlar+kdv = 60 puan .. ben 3 taneden 50 alma düşüncesindeyim. amme alacakları , damga vb diğer kanunlardanda , iş hayatımda öğrendiklerimden denk gelir diye bekleyeceğim

Ziyaretci
    bende genel olarak okumayı düşünüyorum... şimdi bunların dökümlerini almam gerek netten kanunları düzenli götürüyorum diye düşünürken bunlar çıktı birde.

Müdavim Üye
    neyin nerden geleceği belli olmuyor. eberle olacak bir iş değil.dediğin gibi genel olarak bir iki defa okunması lazım.

Yeni Üye

TOTAL 480 PUAN OLMASI GEREKİR 50 AL BİTİR İŞİ

Yeni Üye

Alıntı gokhango Nickli Üyeden Alıntı

arkdaşlar ortalama nasıl hesaplanıyor.<div>56_70_50_50_60_50_? staj notu 99 </div><div>tek dersim kaldı denetim. 50 almam yeterli olur mu? 7 ye mi8'mi bölüyoruz.?</div>
    <div></div><div></div><div>TOTAL 480 PUAN OLMASI GEREKİR 50 AL BİTİR İŞİ...</div>