Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14-15temmuz sınav sonucu yarın açıklanırmı?

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    sonuçlar açıklandı:

Finansal Muhasebe: 54<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Maliyet Muhasebesi: 65
    Hukuk: 50
    Meslek Hukuku:55

Finansal Tablolar: 37
    Muhasebe denetimi:40
    Vergi mevzuatı: 40 finansal tablolar şoketti, beklemiyordum ama ilk girişte bunada şükür, Şükürler olsun Yüce Allaha.
    Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    benimkiler de şöyle
    finansal muhasebe : 68
    maliyet muhasebesi: 60
    hukuk: 60
    meslek hukuku: 55
    finansal tablolar : 36
    muhasebe denetimi : 55
    vergi mevzuatı: 60

finansal tablolar beni de gerçekten şok etti ondan da geçseydim 7/7 yapacakmışım sağlık olsun denetim veya vergi mevzuatından kalmaktan korkuyordum çok şükür onlardan geçmişim.Edited by: accountant1507

Ziyaretci
    kutlarım arkadaşlar. yine de iyi sonuçlarınız. diğer sınavda hepsini verebilirsiniz. serdar beyin zaten tek dersi kalmış oldu...

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    tebrikler accountant1507. finansal tablolar demekki birçok kişinin kötü sonuçlar almasına sebep olmuş.

Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Müdavim Üye

arkdaşlar ortalama nasıl hesaplanıyor.<div>56_70_50_50_60_50_? staj notu 99 </div><div>tek dersim kaldı denetim. 50 almam yeterli olur mu? 7 ye mi8'mi bölüyoruz.?</div>

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    çok teşekkürler stajyer16. ogeday50 umarım sende aralık sınavında hepsini verirsin bende. ama gerçekten finansal tabloların analizi beni çok şaşırttı sınavdan çıktığımda en az 70 bekliyordum. demek ki finansal tabloların analizinde komisyon baya kıt puan vermiş.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Alıntı gokhango Nickli Üyeden Alıntı

arkdaşlar ortalama nasıl hesaplanıyor.<div>56_70_50_50_60_50_?staj notu 99 </div><div>tek dersim kaldı denetim. 50 almam yeterli olur mu? 7 ye mi*8'mi bölüyoruz.?</div>
    merhaba gokhango tebrik ederim sizinde tek ders kalmış.
    denetimden 50 almanız ortalama için yeterli.
    ortalamayı şöyle hesaplıyoruz, aldığınız sınav puanlarının toplamına ( sizin şuan 336 ve denetimden alacağınız 50 puan eklendiğinde 386 olacak ) staj puanınızı ekliyoruz ( sizin 99 ) çıkan sonucu 8'e bölüyoruz.
    sizin denetimden 50 almanız durumunda puanlarınızın toplamı 485 olacak bunuda 8'e böldüğümüzde 60,625 çıkıyor bu da yeterli.

Ziyaretci
    ne kadar başarılısınız arkadaşlar. ilk girişte tek ders kalması büyük başarı bence. sizleri gördükçe daha da hırslanıyorum

Müdavim Üye

cevabınız için teşekkürler. benim üçüncü kez girişim olacak. ilk sınavda 1-2 ders bırakan arkadaşları tebrik ediyorum. fazla kafaya takmanıza gerek yok her dönem birbirini tutmuyor.

Ziyaretci
    arkadaşlar bazı dönemlerde vergi sınavında gider vergisi kanundan, idari yargılama usulü kanundan sorular gelmiş. zaten diğer kanunlar oldukça ağır birde bunlara mı çalışacağız. o zaman dv. kanunu, motorlu taşıtlar kanunu, harçlar kanunu, gibi diğer kanunlardan sorular gelmesi kaçınılmaz.