Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14-15temmuz sınav sonucu yarın açıklanırmı?

Hybrid View

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    Merhabalar, yarın sınav sonucu açıklanırmı, kaçta açıklanır, heycanla bekliyorumda
    en az 3 en fazla 5 dersten geçme olasılığım var, ilk kez sınava girdim bakalım hayırlısı
    Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    Verilen tarih yarın, herhalde yarın açıklanır. O heyecan bende de var kısmet bakalım ne gelecek şansımıza umarım kötü bir süpriz olmaz en az 5 tane vermem lazım. Edited by: accountant1507

Ziyaretci
    beklediğiniz sonuçlarla karşılaşmanızı dilerim arkadaşlar... çok heyecanlı bir bekleyişdir eminim...

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    teşekkürler stajyer16. gerçekten çok heyecanlı bir bekleyiş açıklanacağı tarihi bildiğim halde 1 haftadır her gün girip bakıyorum belki erken açıklanmıştır diye.

Ziyaretci
    bekleme sonuna sayılı saatler kaldı. yarın mutlaka sonuçlarınızı yazınız. ne kadar sürede hazırlandınız sınava?

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    yarın sonuçların paylaşırım sizlerle. açıkçası ben cumartesi günkü sınavlara ağırlıkla çalıştım. aralık ayında başlamıştım çalışmaya tanım derslerini ilk önce roman okur gibi bir kez okudum sonra sürekli ezber yapmaya çalıştım arada pazar günkü derslere de çalıştım ama cumartesi günkü derslere çalıştığımın 4/1 kadar pazar günkü derslere çalışmışımdır. ama yinede cumartesi günkü derslerde zorlandım.

Ziyaretci
    bende kanunları sürekli okuyorum. vuk tam anlamıyla bitti. hergün mutlaka göz gezdiriyorum. şansımıza artık kolay sorular gelir inşallah...

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    çok iyi yapıyorsun kanunlara çalışarak inan çalışması en çok problem olan ders vergi hukuku sabit bir kitap olsa oradan çalışsan neyse ama hangi kanundan soru çıkacağı belli değil o yüzden bütün kanunlara bakman lazım ve cevaplarında birebir kanundaki gibi olmalı. Birde vergi hukukunun son sorusu olan uygulama sorusu var o tam bir sıkıntı biz arkadaşlarla sürekli gelir vergisi uygulamalarına çalıştık şansımıza bu sınavda ilk defa kurumlar vergisinden uygulama sordular.

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    kaç gündür gün sayyorum, bir an önce belli olsa iyi olacak, deha yayınlarına çalıştım, geçmiş soruları çözdüm istediğim şekil çalışamadım ama 10gün paso tekrar yaptım, düzenli çalışınca kazanılmayacak sınav değil. denetim bu sene kazıktı ama diğerleri kolaydı, sonuçları yarın söyleyeceğiz inşallah

Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Ziyaretci
    sınav komisyon üyelerinin isimlerini biliyormusunuz arkadaşlar. sınav öncesi toplantılar yapılıyor sanırım, katıldınız mı bu toplantılara?