Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KAYBOLAN FATURALAR HK.

Hybrid View

Yeni Üye
    BENİM BÜŞTERİLERİMDEN BİRİ KESTİĞİ 2 ADET FATURAYI TÜM SURETLERİYLE ALICIYA GÖNDERMİŞTİR. FATURALARIN FAXI ALICI FİRMADAN GELDİ AMA SURETLERİ KAYIP NE YAPMAM GEREKİYOR. BU FATURA FOTOKOPİLERİNİ KAYDA ALMAM GEREKİYOR. ALICI FİRMA KAYITLARINA ALMIŞ AMA BEN BU FOTOKOPİYİ NASIL KAYITLARIMA ALABİLİRİM ÇOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HAYIRLI İŞLER SAYGILAR

Ziyaretci
    Alıntı SERPİLKUV Nickli Üyeden Alıntı
    BENİM BÜŞTERİLERİMDEN BİRİ KESTİĞİ 2 ADET FATURAYI TÜM SURETLERİYLE ALICIYA GÖNDERMİŞTİR. FATURALARIN FAXI ALICI FİRMADAN GELDİ AMA SURETLERİ KAYIP NE YAPMAM GEREKİYOR. BU FATURA FOTOKOPİLERİNİ KAYDA ALMAM GEREKİYOR. ALICI FİRMA KAYITLARINA ALMIŞ AMA BEN BU FOTOKOPİYİ NASIL KAYITLARIMA ALABİLİRİM ÇOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HAYIRLI İŞLER SAYGILAR
    Bu fatura fotokopilerini kayda alınız. Karşılıklı aynı rakamlar gelir gider şeklinde kaydedildiğinde inceleme durumunda herhangi bir tutarsızlık bulunamazsa bu durumda vergi çıkmaz. İlgili seri sıra nolu yaprakların kaybolduğuna dair gazeteye ilan vererek durumu vergi dairesine bildiriniz. Bildirmeden öncede memurlara böyle bir durumda herhangi bir zararla karşılaşıp karşılaşmayacağınızıda sorun. kolay gelsin.

Ziyaretci
    Size gönderilen fotokopiden kayıtlarınıza alın, sizin mükellefiniz fotokopi üstüne "aslı gibidir " diye bir paraf atsın ve kaşelesin. BA BS de mutabıksanız problem olmaz diye düşünüyorum