Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KDV iade listelerini yüklerken Hata

Müdavim Üye
    İnternet VD'de her ay yaptıgımız gibi excel dosyası İndirilecek KDV Listesini yüklemede verilen hata; "Otomasyon sunucusu, nesne oluşturamıyor"

Excel aktarımla ilgili internet ayarlarım tamam..sorun neyden kaynaklı olabilir?

Ziyaretci
    en iyi cevabı çagrı merkezi verir

Ziyaretci
    YÜKLEDİĞİNİZ DOSYANIN İÇERİĞİNİ KONTROL EDİNİZ. VEYA DOSYAYI ESKİ BİR DOSYA İLE TEKRAR DİĞİŞTİRİP DENEYİNİZ.

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

çağrı merkezinde cevap yok,<div>ayarlarda kesinlikle sıkıntı yok,</div><div>listelerde sıkıntı yok,</div><div>bağlantıda sıkıntı yok ?.....</div><div>anlaşılır gibi değil işyerimde bir çok makine var aynı ayarları yaptığım makinelereaynı firmaya ait aynı listeyi giriyorum. bazı makinelerde listeyi kabul ederken bazılarında "otomosyon sunucusu nesne oluşturamıyor" uyarısı... kafayı yemek üzereyim.</div><div>çözüm bulduysanız lütfen paylaşırmısınız.</div><div></div><div></div>

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

<div>"intvd" de bahsi geçen diğer ayarların yapılmasından sonra</div><div> </div><div>araçlar</div>internet seçenekleri<div>güvenlik</div><div>güvenilen siteler</div><div>bölge güvenlik düzeyi "düşük" olarak belirlenerek sorun çözülmüştür.</div><div>saygılarımla</div>Edited by: ozcanaydinoglu

Müdavim Üye
    windows 7 home basic de bende yükleme yapamıyorum çıldıracağım. Lütfen yardım...
    Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım sonra tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

Müdavim Üye
    GÜNCELLLLL
    Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım sonra tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim.