Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SGK İŞE GİRİŞTEN SONRA BAĞKUR PRİM BORCU DEVAMMI?

Hybrid View

Yeni Üye
    MERHABA ARKADAŞLAR;

BİR SORUM OLACAKTI 07/08/2012 TARİHİNDE ŞİRKET ORTAĞINI BAŞKA BİR YERDE SİGORTALI OLARAK İŞE BAŞLATTIM.DÜNDE AĞUSTOS PRİM BİLDİRGESİNİDE VERDİM. YALNIZ E DEVLETTEN BAKTIĞIMDA İKİ DÖNEM PRİM BORCUNUZ VAR DİYOR. BENDE AĞUSTOS AYINDA GİRİŞ YAPTIM DİYE 1 GÜNDE OLSA BAĞKUR PRİM BORCU İŞLER DİYE AĞUSTOS DÖNEMİNİ YATIRDIM. ŞU ANDADA EYLÜL AYINIDA BORÇ GÖSTERİYOR.. SORUM BEN İŞE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA OTOMATİK OLARAK BAĞKUR KESİLMESİ GEREKMİYORMU... YADA BAĞKURA İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİNİ DİLEKÇE EKİNDE YOLLAMAMMI LAZIM.

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İYİ ÇALIŞMALARR..

Müdavim Üye
    Bağlı olduğunuz SGK.Merkezine gidiniz.

Müdavim Üye
    Eskiden kesiliyordu hatta ekranda kesilecektir diye uyarıda çıkıyordu ama çakallar gene yaptı yapacağını şimdi otomatik kesilmiyor bildiğiniz adam hem ssk lı hemde bağkurlu olarak devam ediyor illa dilekçe ile müracat yapılacak yani yıl 2012 ama adamların niyeti niyet değilki bildiğiniz kötü niyetli illa iş çıkaracaklar millet kerizdi hem ssk hemde bağkur ödeyecek

Yeni Üye
    Arkadaşlar aradım sigorta müdürlüğünü tck numarasını söyleyerek sistemden onlar sgk giriş tarihini gördüklerinden düzeltmeleri yapıp borcunuzu ver bağkur sigortalılığınızı sonlandırıyorlar. yani sistem online diye aldanmayın takibini yapın.

ilgi alakanıza tşk ederim.iyi çalışmalar.. saygılarr