Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YAZARKASA ÇIKIŞI

Hybrid View

Ziyaretci

bayan kuaförü olan mükellef 2.sınıf işi terk ediyor
    yazarkasayı fatura bastırmadığı için çıkışını gider pusulası bastırıp öyle mi yapması gerekir

ve illa kendisine mi kesecek yazarkasayı başkasına da kesse olur mu_?

diğer demirbaşları da gider pusulası ile mi yapacak

yoksa fatura mı bastırsın_?

iyi çalışmalar...

Ziyaretci
    kapanışını 31.08.2012 itibari ile verecez fakat 07.09.2012 de yazar kasadan fiş kesmiş bu durumda 30.09.2012 de kapanış vermemiz gerekmekte doğru mu_?

Kıdemli Üye
    evet 30.09.2012 tarihi itibariyle terk yapacan ve bence fatura kesmek zorundasın yazarkasanın girişinde kdvsi kullandığın için bir cilt fatura bastırıp demirbaşları ve yazarkasayı kendine satış yapacan.
    bjk14

Kıdemli Üye
    9 ayın içindeki bir tarihdede yapabilirsin
    bjk14

Müdavim Üye
    fatura,perakende satış fişi, bunların bastırılması zorunlu, işe başlarken bastırmalıydınız. Yazarkasadan en son 07.09.2012 tarihine fiş kesildiyse 31.08.2012 tarihine terk veremezsiniz, 07.09 dan sonra bir tarih belirleyin. Y.kasa kendi adına çıkış olacak, daha sonra satmak isterse alan kişi gider pusulası ile alış yapacak.
    \"İnsanların sizden mucizeler beklediği günlerde elinizdeki imkanlarla baş başa kaldığınızda yalnızlığı yaşarsınız\"

Yeni Üye
    yazarkasa izin yazısı olmaksızın başka bir kişiye yazarkasa satışı yapılamaz diye biliyorum,kapanışta fatura ve israliyeler iptal edileceğinden memur sıkıntı çıkarabilir .ben olsam fatura bastırıp yazarkasayı ve diğer demirbaşları işyeri sahibine fatura ettirirdim.