Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012/8.AY BİLDİRGEDE RAPOR SÜRESİ

Yeni Üye

İşçi 06.08.2012 de doktora gidiyor ve aynı gün ameliyat oluyor.07.08.2012 tarihinde taburcu oluyor.ve doktorun verdiği raporda taburcu olduğu ginden itibaren 20 gün istirahati uygundur diyor.sisteme rapor girişini 20 gün olarak yaptım.fakat bildirgede rapora dahil edilmeyen 06.08.2012 tarihi yani bir günlük süreyi nasıl göstercem.21 gün istirahatli desem hatalımı olur.kafam karıştı nasıl yapmam lazım bildirgeyi.yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Ziyaretci
    bende de bir personel 26 ağustostan beri gelmiyor.ağustos ayından 4 gün eksik gün gösterdim bordroda nedenine puantaj demiştim.şimdi personel yakını iş göremezlik belgesi getirdi.31 ağustostan-29 eylüle kadar istirahatli.30 eylülde çalışabilir şeklinde.meğer personel ameliyat olmuş bir de küçük bir kağıtta viziteye çıktığı tarih 28.08.2012 yazıyor.acaba viziteye çıktığı tarih yatış tarihi mi oluyor.yoksa sadece işgöremezlik belgesindeki tarihleri baz alarak mı eksik gün hazırlayacağız.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı ELİF_NAZ Nickli Üyeden Alıntı

İşçi 06.08.2012 de doktora gidiyor ve aynı gün ameliyat oluyor.07.08.2012 tarihinde taburcu oluyor.ve doktorun verdiği raporda taburcu olduğu ginden itibaren 20 gün istirahati uygundur diyor.sisteme rapor girişini 20 gün olarak yaptım.fakat bildirgede rapora dahil edilmeyen 06.08.2012 tarihi yani bir günlük süreyi nasıl göstercem.21 gün istirahatli desem hatalımı olur.kafam karıştı nasıl yapmam lazım bildirgeyi.yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
    Hastaneye yatış tarihinden itibaren raporlu göstereceksiniz, rapor girişinide öyle yapmanız gerekir.