Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4447/Geç10.Madde Teşviğine Devam polemiği?

  1. #1
    Kıdemli Üye
    Üyelik tarihi
    23.Mayıs.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Mesajlar
    170
    16.04.2012 tarihinde işe başlayan bir bayan 4447/10. maddesi hükümlerine göre prim desteğinden 07/08/2012 tarihine kadar kendi isteği ile işyerinden çıkana kadar yararlanmakta idi.

    Ancak bu kişi aynı işyerinde 25.08.2012 tarihinde tekrar çalışmaya başlamış durumda.Bu tarihten sonra 4447/10.maddesi desteğinden aynı işyeri bile olsa yararlanamaz diye biliyorum.

    Ancak firma ile ilgili E-Bildirge sayfasından 4447/Geç.10md.Sigortalı İşe giriş bölümünde ilgili kişi ile ilgili " yeni işe giriş tarihi olan 25.08.2012 olarak görünmekte ve ( Kişi için geçici 10.madde teşvik kapsamına başvurulmuş ve onaylanmıştır) yazmakta ......

    Kısacası bu gibi durumla karşılasan ve hangi uygulamayı yapan arkadaşlarda cevap bekliyorum.Yaniaynı ayda giriş-çıkış olan işçi prim desteğinden yararlandıran var mı? Var ise neye hangi madde yada mevzuata göre yapıldığını yazar ise çok sevinirim.

    İyi çalışmalar !!

  2. #2
    Müdavim Üye
    Üyelik tarihi
    23.Şubat.2007
    Nereden
    İstanbul
    Mesajlar
    319
    benim aynı ayda olmamasına rrağmen 1 -2 ay sonra çıkan personel tekrar işe girdi ve e bildirge sayfasında dediğiniz gibi yazıyordu ben yararlandırmadım
    \"Can neye ulaşır ise akıl da ona harcolur,Gönül neyi sever ise dil onu şerh etse gerek\"

  3. #3
    Kıdemli Üye
    Üyelik tarihi
    23.Mayıs.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Mesajlar
    170
    evet bende aynı düşünmekteyim

    SGK' ya göre hareket etsek başımız yanacak yanii....

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •