Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BEYANNAME UYARISI...

Müdavim Üye
    2012/8 nci ay dönemi için kdv gönderiyorum..Kredi kartlı satışlar için bölümüne 0.00- tl.yazdım..şahsın satışı olmasına karşın UYARI MEKTUBU çıkmadı..

eyvah ki ne eyvahh..K.kredi kartlı satışlar genelde mükellefin satışları ile uyuşmamakta idi..

şimdi yan bastık desek yeridir..

sizde karşılaşan varmıdır..??

Müdavim Üye
    Sisteme yüklenmemiştir henüz. Şimdi gönderirseniz birkaç gün sonra beyannameyi sorguladığınızda yanında mesajı görürsünüz.

Kıdemli Üye
    Belki sisteme aktarımı henüz yapılmamıştır. Henüz ayın 6 sı. O yüzden 0 görüyo olabilir. Ya da mükellefiniz hiç kredili satış yapmadı. Bu uyarıyı sistemden kaldıracaklarını hiç sanmıyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı CHOPPER35 Nickli Üyeden Alıntı
    2012/8 nci ay dönemi için kdv gönderiyorum..Kredi kartlı satışlar için bölümüne 0.00- tl.yazdım..şahsın satışı olmasına karşın UYARI MEKTUBU çıkmadı..

eyvah ki ne eyvahh..K.kredi kartlı satışlar genelde mükellefin satışları ile uyuşmamakta idi..

şimdi yan bastık desek yeridir..

sizde karşılaşan varmıdır..??
    Geçen ayda böyle bir sıkıntı olmuştu,ileri tarihlerde düzelmişti. Vedop şifresi varsa mükellefin ordan bir bakınız derim.

Üye
    Nereden
    GİRESUN

henüz kredi kartı satışları yüklenmedi ondan kaynaklanıyordur. size tavsiyem biraz bekleyin k.kartı satışları yüklensin ondan sonra gönderiniz

Kıdemli Üye
    Nereden
    SMMM

Aynen katılıyorum. Kredi kartı bilgileri daha yüklenmemiştir. Ben beyanname göndermeden mükellefin kendi şifresi ile post bilgilerine bakıyorum. Ayın bu ilk günleriden yüklenmemiş oluyor.<div></div>

Müdavim Üye
    ilgi ve yorumlara tşkr.ederim..saha sonra yeniden deneyeceğim..sisteme yüklenmediği kanısında hem fikiriz..

herkesin yorumları için tşkr.ederim.

Yeni Üye
    Nereden
    Cizre

Kredi Kartıyla Yapılan Satışlarını Ayın 16'sından sonra beyanname vermeniz daha sağlıklı olur. Bankalar ayın 15'i ve 16'sından sonra tam olarak yükleyebiliyorlar.
    Ayakta Ölmek Diz Üstü Yaşamaktan Daha Çok Onur Vericidir.