Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ŞEHİTLERİMİZE

Ziyaretci

bugun afyon karahisarda cephanelik patlaması sonucunda 25 askerimizin şehit olduğunu ögrendik.şehit olan askerlerimize allahtan rahmet geride kalan acılı ve kederli ailelere allahtan sabır diliyorum.milletimizin başı sağolsun<div></div>
    Edited by: SUEDA

Üye
    <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><t><tr><td align="left" width="100%">

Cenk marşı</font><div ="Antz">Ey sürüden arkaya kalmış yiğit

Arkadaşın gitti haydi sen de git

Bak ne diyor ceddi şehidin işit

Haydi git evladım uğurlar ola

Haydi git evladım açıktır yolun

Zalimlere karşı bükülmez kolun

Bayrağı çek ön safa geçmiş bulun

Uğurun açık olsun uğurlar ola.

Eşele bir yerleri örten karı

Ot değil onlar dedenin saçları

Dinle şehit sesleridir rüzgarı

Haydi git evladım uğurlar ola

Bayrağı çek on safa geçmiş bulun

Uğurun açık olsun uğurlar ola

Haydi levent asker uğurlar ola

Yerleri yırtan sel olup taşmalı

Dağ demeyip taş demeyip aşmalı

Sende ki coşkunluğa er şaşmalı

Kahraman askerim uğurlar ola

Bayrağı çek ön safa geçmiş bulun

Haydi levent asker uğurlar ola

Haydi git evladım uğurlar ola.</div></font></td></tr>
    <tr><td width="100%"></td></tr>
    <tr><td align="left" width="100%">Mehmet Akif Ersoy</font></td></tr></t></table>

Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    Nereden
    ANTALYA
    Euzu Billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

Varlığına Birliğine Yücelerin En Yücesi Olduğuna İnandığımız...
    Altımızda Yağız Yerin, Üstümüzde Yedi Göğün Sahibi Olduğuna İman Edip, Kandığımız Ol Deyince Olduran

Gönüllerimizi İman Nuru Türklük Şuuru ile Dolduran Ulular Ulusu Yücelerin En Yücesi Şimdi Yapacağımız Duamızı Mekke-i Münevverede Medine-i Münevverede ve Ravza-i Münevverede Kabul Ettiğin Dualarla Kabul Eyle Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Zel Celali Hazretleri....

Ya Rabbil Alemin;

Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
    Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle,
    Yalnız ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslamın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi,
    Ülkemizi Bölmeye Yönelik Her Türlü Terör Belasından, Anarşist, Kominist, Emperyalist Güçlere Karşı Sen Türk Milletini Koru Ya Rabb..

Şuan Dağda, Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışda, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah'ım... Onları Koru Ya Rabbim...

Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri Ulaştır Allah'ım...
    Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol Allah'ım...
    Gözü Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim....

Euzu Bi Kelimatillahattammati Min Şerri Ma Halâk Türk Askeri ( Allah Türk Askerini Bütün Yaratıkların Şerrinden Korusun...

Subhane Rabbike Rabbil İzzeti Amma Yasufun Vesselamun Alel Mürselin Vel Hamdülillahi Rabbil Alemin

Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

Selam ve dua ile

Şehitlerimizin Mekanları Cennet Olsun Allah Gani Gani Rahmet Eylesin
    SMMM TURGUT DURMAZ

Yeni Üye
    Gelmiş geçmiş tüm şehidlerimize el fatiha. Ruhları şad olsun. Allahım kabul eylesin. Anne, Baba eş ve kardeşlerine sabırlar olsun..

Müdavim Üye
    İnnalillahi ve inna ileyhi raciun, yüreğim yandı yeter artık bu ne ihmal bu ne acımasızlık bu ne gaddarlık Allahım c.c. kahhar isminle vatanımızı mehmetçiklerimizi yok etmeye çalışanları kahreyle ya rab, kahreyle ya rab, kahreyle ya rab, amin
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Üye
    Nereden
    sakarya
    Allah şehitlerimize rahmet eylesin..Mekanları cennet olur inşallah..
    Haksızlık karşısında susan dil şeytandır..(Hz Ali)

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Şehitlerimize Allahtan Rahmet Ailelerinede Sabır ve Metanet vermesi Temennisi ile.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL

O kutsal mertebeye ulaşan Şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize sabırlar dilerim.
    Her özgürlüğün içinde bir tutsaklık gizlidir...

Kıdemli Üye
    Nereden
    NEVŞEHİR
    Askerlerimizin ve Vatanımızın üzerinde kara bulutların sıkça dolaşmaya başladığı şu zamanlarda, Vatan hizmeti uğrunda can veren tüm ŞEHİTLERİMİZ</font>'E ALLAH'tan Rahmet, geride kalan tüm yakınlarına sabırlar diliyorum.

Gücü herşeye yeten RABBİM.Şüphesiz ki sen her şeyi işiten ve bilensin.
    YA RABBİ, vatana hizmet eden tüm milletimizi, insanlarımızı koru.üzerimiz de oynanan oyunların gerçekleşmesini engelle.Vatan ve millet bütünlüğü oluşturmamızı nasip eyle.

Kötü emeller peşinde olanları, dost yüzlü görünüp düşman olanları, pkk denen hainlerin</font>[img]smileys/smiley7.gif[/img], ekmeğini yediği ÜLKE'ye ihanet eden beş para etmezlerin</font> [img]smileys/smiley7.gif[/img], propagandasını yapanları en kötü şekilde sen helak eyle YA RABBİM.Şüphesiz ki senin her şeye gücün Yeter...

ALLAH'ım;
    Şehit analarına, babalarına, doğmamış yetim kalmış çocuklarına,onları bir ümitle gelecekmiş gibi bekleyen eşlerine ve tüm şehit yakınlarına sen aynı acıyı bir daha yaşatma Ya Rabbi.
    Amin.

Ziyaretci

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin,<div>yalnız bu ihmaller nereye kadar, geriye doğru baktığımız zaman bu ihmaller yüzünden kaç şehit verdik. yeter artık şehit haberleri duymak istemiyoruz. yeter</div>