Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ŞİRKET KURULUŞU

Üye

Alıntı COZKAN Nickli Üyeden Alıntı
    mail adresiniz var mı? mm.cemalozkan@gmail.com benim mail adresim...teşekkürler..Bu arada bu foruö sayfasında emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

cemal bey mail adresi sordunuz ama bana mı sordunuz anlayamadım o yüzden özelden yazmak zorunda kaldım
    Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Kıdemli Üye
    adamlar potansiyel vergi numarası istiyorlar. Önce git vergi dairesinden potansiyel vergi no al diyorlar

Kıdemli Üye
    evet berre size yazdım..bana bir mail atarsanız mailiniz alırım böylece. Teşekkurler

Ziyaretci

Noterden ana sözleşmeyi tastik ettikten sonra ana sözleşme ilebirlikte vergi dairesine potansiyel vergi numarası almak için başvuruda bulunacaksınız daha sonra bu numara ile bankaya gidip şirket adına hesap açtırıp sermayenin % 25 lik kısmını hesaba yatıracaksınız banka dan almış olduğunuz dekont ve sicilin istediği diğer evraklar ile birlikte sicil müdürlüğüne başvuruda bulunun , şirketin kurulduğuna dair ticaret odasından alacağınız yazı ile bankada bulunan hesabınızdan parayı geri alabilirsiniz

Kıdemli Üye
    teşekkürler ayhan bey. Aynen siizn dediğiniz şekildedir. Kolay gelsin

Üye
    kolay gelsin bende yakın zamanda şirket kurmadım acaba pek farklı bi işlem yapılıyormu birde iki ortaklı bi şirketi tek ortaklıya çevirmek için hangi yolları izlemeliyim başarılar teşekkürler

engin