Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yıllık izin

Ziyaretci
    arkadaşlar iyi günler... ilk defa yıllık izinle ilgili işlem yapacağım.aylık hizmet prim bildirgesinde yıllık izini nasıl göstericez..

Ziyaretci
    Alıntı misafir488 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar iyi günler... ilk defa yıllık izinle ilgili işlem yapacağım.aylık hizmet prim bildirgesinde yıllık izini nasıl göstericez..
    Aylık prim ve hizmet listesinde ücretli yıllık izinli gösterilme kaldırıldı. Ücretsiz izinli gösterebilirsiniz.Fakat ücretli izini sadece bordroda gösterebilirsiniz.

Ziyaretci
    yani bodroda yeni sütun açıp yıllık izni ne kadarsa o kadar yazıyoruz.puantajıda yıllık izinde gösteriyoruz. anladığım kadarıyla

Ziyaretci
    programınız nasıl bilmiyorum ama bordro hazırlamadan puantaj yaparken (günleri atıyorum)30 gün olarak düşünürsek diyelim 10 gün yıllık izin kullandı.4 hafta sonu var diyelim.
    normal çalışma günü:16
    haftasonu :4
    ücretli izin :10
    şeklinde puantaj yapabilirsiniz.benim kullandığım programda yıllık izin ücretli izin olarak gözükmekte.bu şekilde puantajı yaptıktan sonra alt açıklamalarında gözükecektir.

Üye
    Nereden
    Çanakkale
    E BİLDİRGE SİSTEMİNDEN BİLDİRGE GÖNDERİRKEN YILLIK ÜCRETLİ İZİNERİ EKLEMENİZE GEREK YOK. BORDRODA VE HESAP PUSULASINDA GÖZTERMENİZ YETERLİDİR.

Pit10
    S.M.M.M.