Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORM KURALLARI ARASINA ALIN LÜTFEN

Müdavim Üye

Sayın yöneticiler ve görevliler lütfen bu formun daha kaliteli olabilmesi için zorunlu alanları çoğaltalım zıp diye biri çıkıyor ve bütün kişiliğimizi yorumlarımızı rencide ediyor ve bazı kişilerin kul hakkına girmesine vesile oluyorsunuz lütfen bu konuda bir çalışma yapın veya yaptıysanızda ben göremedim...
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Ziyaretci
    Bu konuda daha net açıklamalar ile hangi konuların olmasını istediğnizi yazarsanız bir tartışma konusu oluşturarak faydalı bir konuşmayı hep beraber yapalım ?

Ziyaretci
    benimde bu konu hakkında daha önce taleplerim olmuştu

örneğin kişinin adını soyadını yaşını mesleğini ve bu meslek camiasındansa kimin yanında çalıştığını nerede çalıştığını bilinmesi kaliteyi artıracaktır

Üye
    Bugün İsmail beye yapılanlar gerçekten çok üzdü beni.

Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Ziyaretci
    ne yapıldı göremedim ben ? hala duruyormu konu paylaşırmısınız lütfen

Üye
    Sayın İsmail Gabakçı ve burak_06 arasında ''İŞİ TERK SÖZLEŞME GİRİŞ SÜRESİ konusu ve birkaç konu'' daha vardı sanırım.

Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Bende daha önce böyle bir talep de bulunacaktım fakat yazmadım.

1-Öncelikle belirli bir süreden sonra herkes kendi gerçek ismiyle girmeye özen göstersin veya belli bir süre sonra sitede bu kurala uymayanları uyarılabilir veya zorunlu hale getirilebilir.

2-Sitede aynı konu başlığı adında bir sürü konu var sitedeki değerli üstatları yönetici yaparak ilgilenmek isteyen kişiler sitedeki kurallara uymayan ve aynı tür başlık açılmasını engelleyip kişi istediği taktirde ilgili başlığı bulup oradan soru sorsun veya o konuyu güncelleyerek hem istediği bilgiye ulaşabilir veya oradan yeni başlık açmadan soru sorabilir.

3-Sitedeki üyelerin birbiri ile atışmalarına izin verilmemeli ve bu üyelerin hakaret içeren msjları silinmeli

4-Daha saygın bir platform oluşturulmak isteniyorsa her üyenin avatar yerine kendi resmini koyması ve bu sitenin muhasebeciler arasındaki bilgi paylaşım ve meslekte birlik için üyelerin ve muhasebecilerin bu meslekteki sorunlarına en kısa yoldan çözüm yolu bularak sorunların çözümünü veya yetkililere aktararak bu meslekteki sorunların paylaşılmasıEdited by: ADEM27