Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RAPOR GİRİŞİ HK.

Ziyaretci
    evet malesef bu konu muallakta.eksik gün ekini ben de sordum tam anlamıyla yanıt alamadım.madem maksat kağıt ortamını kaldırmaksa ekinde bir şey istemeye de hakları yok.2 saat sonra sgk da işim vardı.bu konuyu soracağım.bilgi aldığımda burada paylaşırım.

Kıdemli Üye
    eksik gün ekine ben sürekli fotokopi veriyrm ses çıkaran olmadı şimdiye kadar. neyse güncel bilgileri bekliyrz

Ziyaretci
    Alıntı BERRE SU Nickli Üyeden Alıntı
    muhasebeciler veya işverenler mail adreslerini sgk ya bildirecekler bu adreslere hasta raporları mail olarak gelecek rapor bittiği tarihten 5 gün içinde bildirim yapılacak. Yani eğer kendi adresimizi vermiş isek her sabah kalkıp bakacağız kim hasta kime ne oldu diye.

İşveren mail adresini intenet üzerinden bildirebiliyor mu.Nereden yazabilir misiniz

Üye

Alıntı KARDELENLER Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı BERRE SU Nickli Üyeden Alıntı
    muhasebeciler veya işverenler mail adreslerini sgk ya bildirecekler bu adreslere hasta raporları mail olarak gelecek rapor bittiği tarihten 5 gün içinde bildirim yapılacak. Yani eğer kendi adresimizi vermiş isek her sabah kalkıp bakacağız kim hasta kime ne oldu diye.
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div>İşveren mail adresini intenet üzerinden bildirebiliyor mu.Nereden yazabilir misiniz</div>
    Hayır internet üzerinden mail adresi vermiyoruz, aslında her işyerin sgk e bildirge sitesinde her işyeri için mail adresi verilse sorun çözülür sanırım. Şimdilik sadece dilekçe yazıp bildiriyorum.
    Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    üstadlarım e vizite sitdeminde eski yeden bildirim yapıyorum ondan sonra kimlik arama yerinden bazen raporlu olan personel çıkıyor bazen çıkmıyor bazende çıksa dahi problem veriyor onaylamıyor sistem 90 günden az gibi birşeyler felen yazıyor nedir bu anlamadım gittti ?

Üye
    Ne zaman yeni bir uygulama çıksa, çıkmaz olsaydı diyesim geliyor, sorunsuz olmuyor niyeyse, sanırım sadece bizler mükemmeliz ve mükemmel yapıyoruz işimizi.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    artık alışmak lazım bazı şeylere...her defasında sitem etmenınde görülüyorki bir faydası yok...insan alışır zamanla bişycik olmaz...mükemmellikte göreceli bir kavram dimi....mükemmel insan sitem etmemeli şikayet hiç etmemeli...mevcut sisteme zor da olsa ayak uydurabilmeli dimiiiiiii....

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Üye

Alıntı Mustafa05 Nickli Üyeden Alıntı
    artık alışmak lazım bazı şeylere...her defasında sitem etmenınde görülüyorki bir faydası yok...insan alışır zamanla bişycik olmaz...mükemmellikte göreceli bir kavram dimi....mükemmel insan sitem etmemeli şikayet hiç etmemeli...mevcut sisteme zor da olsa ayak uydurabilmeli dimiiiiiii....

Haklısınız hocam ne diyeyim saygılar..........

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Saygılar bizdennnnnn

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Ziyaretci
    arkadaşlar kurumla görüştüm.ekinde herhangi bir belge vermeyeceksiniz dedi.eksik gün formunu getirdiğinizde eksik gün nedeni olarak 01 yaptınız benim sistemimde görünen rapor günüyle sizin eksik gününüzü karşılaştıracağım dedi.bilgilerinize....ama siz yine de kendi bulunduğunuz sgk merkezlerine de sorun.