Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EKSİK GÜN BİLDİRİMİ

Hybrid View

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ YARD
    BENİM BİR SIKINTIM VAR ARKADAŞLAR BEN GEÇEN AY 7.AY EKSİK GÜN BİLDİRİMİ VE SÖZLEŞME VERDİM SÖZLEŞMEDE 4 GÜN ÇALIŞICAK YAZIYOR BEN 7.AYDA 3 GÜN EKSİK GÖNDERMİŞİM 8.AYDA İSE 4 GÜN BİLDİRDİM MEMUR GÜN SAYISI DEĞİŞİNCE TEKRAR EKSİK GÜN BİLDİRİMİ VERECEKSİN DEDİ CEZA YERMİYİM
    455666

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Düzeltme olduğu için ceza olacağını düşünmüyorum.

Müdavim Üye
    eksik gün bildirimini zaten her ay vermeliydiniz gün değişip değişmemesine bakmadan
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ YARD
    memur eksik gün bildirimini bir daha vermeme gerek olmadıgını söledi sadece gün sayısı değiştidiginde bir muhasebeci arkadaşıma sordugumda bişey olmaz fark edilmezse dedi ama rahat degilim
    455666

Müdavim Üye
    zaten birşey olmaz diyenler yüzünden herkes sıkıntı çekiyor bir konu hakkında cezaya muhatap olacağınızı biliyorsanız bunu kulaktan duyma şeylerle uygulamayın kurumlardan kaynaklardan araştırın ve ondan sonra şifai görüşmelere başvurun doğrusu şimdi vermeniz fakat cezai işlem olmaması için mecbur kulak arkası yapacaksınız
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ YARD
    yani ben 7.ayda 3 gün sigorta 3 gün eksik gün bildirimi verdim kısmı istihdam sözleşmesinde 4 gün ağustosdada 4 gün ne yapcamı şaşırdım acaba ceza yermiyim bu ay eksik gün bildirimi vermesem kulak arkası etsem
    455666

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ YARD
    ismail bey öneriniz nedir ?
    455666

Müdavim Üye
    Ağustos ayının süresi var veek-10 formunu vermelisiniz en son uygulama tebliğinde sözleşmelerin ek-10 ekinde ekte konulmasına gerek olmadığı şeklindedir kolay gelsin