Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞİ TERK SÖZLEŞME GİRİŞ SÜRESİ

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı ismailgabakci Nickli Üyeden Alıntı
    Adım belli ve beni bu sitede bilen biliyor faydalarımı ve zararlarımı da ve bu siteden tanışıp görüştüklerimiz memleketimde memleketlerinde *buluştuklarımız var burda attığım yanlış bir adım benim için bir not kırar ama senin ve senin gibilerin attıkları adımlar olmayan kişiliğine zarar vermez ben egomu tatmin etmek istesem bulacak yol çok elbette yılmayacam senin ve senin gibilerle de mücadele etmek cihaddır
    Benide burada gerçek hayatta tanıyan arkadaşlarım var, adımı soyadımı neler yaptığımı bilenler var sen kafanı yorma böyle şeylerle o yüzden. Hadi sen cihadına devam et

Üye
    Ben çok üzüldüm böylesine kıymetli muhasebe bilgi paylaşım sisteminde bu tatsızlığı görünce. Çok kıymetli form üyelerimiz lütfen yaptığımız işin stresi zaten çok fazla, inanın ben bugün sadece siteye girmemin sebebi kafamdaki ve işte ki sorunlardan uzaklaşıp bilgi dağarcığında gezmekti. Lütfen birbirimizi üzmeyelim. Ben İsmail beyinde, Burak beyinde çok kıymetli muhasebeciler olduğuna inanıyorum ve tartışmayı güzellikle kapatmalarını rica ediyorum.

Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    Alıntı Burak_06 Nickli Üyeden Alıntı
    Adım belli ve beni bu sitede bilen biliyor faydalarımı ve zararlarımı da ve bu siteden tanışıp görüştüklerimiz memleketimde memleketlerinde buluştuklarımız var burda attığım yanlış bir adım benim için bir not kırar ama senin ve senin gibilerin attıkları adımlar olmayan kişiliğine zarar vermez ben egomu tatmin etmek istesem bulacak yol çok elbette yılmayacam senin ve senin gibilerle de mücadele etmek cihaddır
    Benide burada gerçek hayatta tanıyan arkadaşlarım var, adımı soyadımı neler yaptığımı bilenler var sen kafanı yorma böyle şeylerle o yüzden. Hadi sen cihadına devam et
    Kişinin edepten ve ahlaktan nasibi olmayınca ne yapalım sözün bittiği yere geldimPEYGAMBER EFENDİMİZ s.a.v. bir haksızlık görünce önceEL'ile ona gücün yetmiyorsa DİL ileonada gücün yetmiyorsa Kalbinden buğuz et der ve HZ. Ali r.a. ise haksızlığa ses çıkarmayan içinDİLSİZ ŞEYTAN dır der ben üzerime düşeni yaptım umarım nasibini alırsın
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı Burak_06 Nickli Üyeden Alıntı
    Adım belli ve beni bu sitede bilen biliyor faydalarımı ve zararlarımı da ve bu siteden tanışıp görüştüklerimiz memleketimde memleketlerinde *buluştuklarımız var burda attığım yanlış bir adım benim için bir not kırar ama senin ve senin gibilerin attıkları adımlar olmayan kişiliğine zarar vermez ben egomu tatmin etmek istesem bulacak yol çok elbette yılmayacam senin ve senin gibilerle de mücadele etmek cihaddır
    Kişinin edepten ve ahlaktan nasibi olmayınca ne yapalım sözün bittiği yere geldim*PEYGAMBER EFENDİMİZ s.a.v. bir haksızlık görünce önce*EL'*ile ona gücün yetmiyorsa DİL ile*onada gücün yetmiyorsa Kalbinden buğuz et der ve HZ. Ali r.a. ise haksızlığa ses çıkarmayan için*DİLSİZ ŞEYTAN dır der ben üzerime düşeni yaptım umarım nasibini alırsın*
    İşine bak arkadaşım senin gibi insanlar bu formun kalitesini düşürüyor. Benim buraya üye olduğumdan bugüne kadar bir kere bile tartışmam ve insanları kırıcı cevabım yoktur.Ama seninkilere dikkat ettim 1 tane cevap yazmışsın,10 tanede insanlara muhalefet,kavga ve tartışma ortamına girmişsin.Üslubun bir kere saygısızca.Bir insan soru sorar ve bilgisi dahilinde cevap vermek isteyen insanlar cevap verir,farklı bir görüş olan var ise oda cevabını verir, soruyu soran hangisini almak isterse onu alır.Burda laf yetiştirme olmasın amacınız.

Müdavim Üye
    virüsler sizden daha zararsızdır emin olun BA BS düzeltmesinde gördük hemen sıkıyorsun palavranı kss yi seç diyorsun sonra pardon öyle değildi diyorsun görünen köy kılavuz istemez tabi kendimi boşyere yoruyorum bence siz diğer rumuzlarınızla forma devam etmelisiniz onlarla bana sataşmaya devam et aklına gelen neyse hemen yalan yanlış badozlama dalma olaylara önce kesin bilgisi olanlar yazsın sonra sen onlardan alıntı yap kendini yetiştir sonra yazmaya devam edersin benim bütün konulara yazdıklarım doğru bilgilerdir kimseyle tartışmaya girmek için yazmıyorum sizin gibi haz almıyorum
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!