Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞİ TERK SÖZLEŞME GİRİŞ SÜRESİ

Müdavim Üye
    Ben farklı birşey demiyorum zaten fakat işin aslını doğrusunu kişinin bilmesi lazım bu gün bu yorumlara göre mesleği idame ettiren yarın neleri unutur neleri kulak arkası eder maalesef bu meslek unutkanlığı affetmiyor unutulmasın efendim not alınsın gerekirse özel sekreter alınsın büroya madem unutkansınız unutuyorsunuz işiniz yoğun teknolojiyi kullanamıyorsunuz işyerinizde stajerlere ve diğer elemanlara görevler verin not alışkanılğınız olsun beşeriz şaşarız ayrı bir mevzu fakat korkulu rüya görmektense uyumam diye bir söz var dı galiba su uyur düşman uyumaz misali uyanık olmalıyız burda kişileri tenkit etmeliyiz ki birdaha aynı şeyle karşılaşınca bak ben bundan ceza yiyebilirmişim deyip aynı gün iptali veya durum neyse onu yapmalı diye düşünüyorum
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Müdavim Üye
    Alıntı Burak_06 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı baykara42 Nickli Üyeden Alıntı
    sayın İsmail ve Burak vey aslında ıkınızde aynı cevabı vermişsiniz.mükellef terk tarıhınden ıtıbaren 15 gun içinde terk tarıhını atarak iptal etmek gerekırdı.su anda en uygunu bugun den 15 gün geriye bi tarih belirleyeret iptal edilmesidir.31.08.2012 veya 25/08/2012 olabilir.
    Aynen katılıyorum insanlar kendileri verdiği cevapla çelişmemeli.. Eğer problem çıkacağına inanıyor ise yorumu yazan kişi 31.08.2012 iptalini yapın dememeli.Bu konu hakkında başka yorum yapmayacağım. iyi günler.
    zamanın birinde aynı sizin zihniyetinizde birisi beni bu formdan soğutmuştu ve uzun zaman bu forma girmedim fakat sizin ve sizin gibiler beni bu formdan alıkoyamacak bunu bilmiş olun ve meyve veren ağacı taşlamayın baştan bu yana aynı şeyi tekrar ediyorum işin doğrusunu söyleyecez fakat cezasız işlemi yaptıracaz çelişkili sözüm varsa yayınlayın yoksa haddinizi bilin doğruyu söyleyin konuyu ve sözleri çarpıtmayın
    yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!

Üye

Alıntı ismailgabakci Nickli Üyeden Alıntı
    Ben farklı birşey demiyorum zaten fakat işin aslını doğrusunu kişinin bilmesi lazım bu gün bu yorumlara göre mesleği idame ettiren yarın neleri unutur neleri kulak arkası eder maalesef bu meslek unutkanlığı affetmiyor unutulmasın efendim not alınsın gerekirse özel sekreter alınsın büroya madem unutkansınız unutuyorsunuz işiniz yoğun teknolojiyi kullanamıyorsunuz işyerinizde stajerlere ve diğer elemanlara görevler verin not alışkanılğınız olsun beşeriz şaşarız ayrı bir mevzu fakat korkulu rüya görmektense uyumam diye bir söz var dı galiba su uyur düşman uyumaz misali uyanık olmalıyız burda kişileri tenkit etmeliyiz ki birdaha aynı şeyle karşılaşınca bak ben bundan ceza yiyebilirmişim deyip aynı gün iptali veya durum neyse onu yapmalı diye düşünüyorum

Beşer şaşar haklısınız, ama işinize hakim olma kabiyetiniz çok başarılı İsmail bey, takdir ettim.
    Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    1. si

doğru tarihi girdiğinde zaten ceza garanti değilmi arkadaşlar

15 günü dikkate alarak uygun bir tarihte iptal veya fesih edilse % 50 şansı var ceza yememek için

kaybedecek neyi var denemekten başka

2. si

bu forum maliye çalışanı kimselercede dönem dönem takip ediliyor burada verdiğimiz cevapların maliyeninde gözünü açtığını unutmamak lazım

Üye
    düzeltme yapıyorum İsmail bey, kabiliyetiniz yazmak istedim ama klavyemde sorun var sanırım her harfe iki üç kere basmak zorunda kalıyorum.

Bir bedeli var, çok büyük bir bedeli var.
    Bir sözün, veya bir dokunuşun..

Müdavim Üye
    teşekkür ederim sayın berre su ALLAH c.c. hepimizi herkesi korusun İNŞAALLAH

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı Burak_06 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı baykara42 Nickli Üyeden Alıntı
    sayın İsmail ve Burak vey aslında ıkınızde aynı cevabı vermişsiniz.mükellef terk tarıhınden ıtıbaren 15 gun içinde terk tarıhını atarak iptal etmek gerekırdı.su anda en uygunu bugun den 15 gün geriye bi tarih belirleyeret iptal edilmesidir.31.08.2012 veya 25/08/2012 olabilir.
    Aynen katılıyorum insanlar kendileri verdiği cevapla çelişmemeli.. Eğer problem çıkacağına inanıyor ise yorumu yazan kişi 31.08.2012 iptalini yapın dememeli.Bu konu hakkında başka yorum yapmayacağım. iyi günler.
    zamanın birinde aynı sizin zihniyetinizde birisi beni bu formdan soğutmuştu ve uzun zaman bu forma girmedim fakat sizin ve sizin gibiler beni bu formdan alıkoyamacak bunu bilmiş olun ve meyve veren ağacı taşlamayın baştan bu yana aynı şeyi tekrar ediyorum işin doğrusunu söyleyecez fakat cezasız işlemi yaptıracaz çelişkili sözüm varsa yayınlayın yoksa haddinizi bilin doğruyu söyleyin konuyu ve sözleri çarpıtmayın
    Siz kimsinizde burda had bildiriyorsunuz insanlara.Bir kaç konuda tesadüf gördüm ve ordada sadece muhalefet yapmak ve insanlarla tartışmak için yazılar yazıyorsunuz.Sizin gibi kişilerin buradan soğuması yada insanları soğutması normaldir çünkü tartışma ve kavgaya açık bir tavrınız üslubunuz var.

Son olarakda konu ile ilgili tekrar açıklıyorum okursanız denilmek isteneni anlarsınız.Eğer bir kişi aracılık sözleşmesini iptal etmeyi unutmuş ise süresi 15 gün ise,yapması gereken 15 gün önceye iptal etmesinden başka alternatif yoktur.Tıpkı sizinde 31.08.2012 tarihinde iptal ediniz dediğiniz gibi.İşi mükellef 1 ay önce terk etmiş.1 Ay önceki tarihe iptal edilmesi problem olacağı için 15 gün önceye iptal eder ve herhangi bir açıklama isterse vergi dairesi açıklamasını yapar.Ve kişilere sataşılarak popülerlik kazanılmaz.Formda cevap bekleyen sorular var,burda tartışmak yerine insanlara yardımcı olmaya çalışınız İsmail bey..Bu konu hakkındada buraya yorum yapmıyacağım artık.İyi günler..

Müdavim Üye

benim adım belli sanım belli sizin ne olduğunuz bile belli değil tabiki burda atıp tutmak size zarar vermez yarın başka bir isimle üye olursunuz yine ortalığı karıştırırsınız burdan MUSTAFA beye sesleniyorum lütfen neyidiği belli olmayan kişileri özelliklerini tam doldurmaya davet edin de asıl kişilikleriyle girdikleri takdirde neyi ne zaman kime ne şekilde konuşacaklarına dikkat ederler sözleriniz size iade ediyorum sizi kınıyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

*benim adım belli sanım belli sizin ne olduğunuz bile belli değil tabiki burda atıp tutmak size zarar vermez yarın başka bir isimle üye olursunuz yine ortalığı karıştırırsınız burdan MUSTAFA beye sesleniyorum lütfen neyidiği belli olmayan kişileri özelliklerini tam doldurmaya davet edin de asıl kişilikleriyle girdikleri takdirde neyi ne zaman kime ne şekilde konuşacaklarına dikkat ederler sözleriniz size iade ediyorum sizi kınıyorum
    Adınızın belli olması neyi değiştiriyor.Çok lazım ise bilgilerim verebilirim size.Ayrıca sizde başka bir isimle üye olabilirsiniz çok zor değil,eğer bilmiyorsanız üye olmayı tarif edebilirim.Ayrıca ben kime nasıl konuşacağımı gayet iyi bilirim,siz burda ilgi,alaka,hürmet ve insanların size haklısınız denilmesini bekliyorsunuz galiba.Egolarınızı başka yerlerde tatmin edin..

Müdavim Üye
    Adım belli ve beni bu sitede bilen biliyor faydalarımı ve zararlarımı da ve bu siteden tanışıp görüştüklerimiz memleketimde memleketlerinde buluştuklarımız var burda attığım yanlış bir adım benim için bir not kırar ama senin ve senin gibilerin attıkları adımlar olmayan kişiliğine zarar vermez ben egomu tatmin etmek istesem bulacak yol çok elbette yılmayacam senin ve senin gibilerle de mücadele etmek cihaddır