Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5131415
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 144 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne olacak Ymm'lerin hali.

Üye
    [QUOTE=muratyıldız]

Denetimide alsın başına çalsınlar .Siz fakir smmm 'leri denetçi yapacaklarınımı sanıyorsunuz?<div>Boş bulmuşlar burdan sallıyorlar. Denetim ,denetim ondan bir cacık çıkmaz arkadas...</div><div>Anca mental tatmin yapmaya calışan bir iki kişi yazar durur.Yaptıklarıda birşey yok haaa</div><div>parayla tezsiz yüksek lisans yapıp buraya yazarlar ...</div>[/QUOT

Murat Bey bildiğiniz parasız yüksek lisans varsa söyleyinde gidip yapalım o zaman

Ziyaretci

sen mi karar vereceksin buna?<div>farklı nickler alıp yorumlatacağına tek olarak yaz.</div><div>Adam olmayan denetim tecrübesiyle denetim gurusu kesildi </div><div>allah forumdakileri bu arkadaşın mental tatmininden korusun </div><div>Kpss 'ye girsen kazanamayacağın için imrenme olur tabi.Ondan böyle yazıyorlar.</div>

Edited by: muratyıldız

Ziyaretci

var o da tezli oluyor .yazılı sınav ve mülakatla...

Müdavim Üye

Ah garibim benim bu kadar uçuk olunmaz ki bize hem fakir diyor hem de paralı yüksek lisans diyor.Gördüm de bu kadarını görmedim.Allahtan bu işi bırakmıssın.Daha ne dediğini bile bilmiyor garibim.Fakir insanlar Senelik 4000-5000 yüksek lisans parası ödetiyorlar.
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)