Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vergi levhası cezası

Üye
    Nereden
    ANKARA
    nakliyat şirketi araçlarına cezayazıldı.vergı levhaları ınternet cıktısı oldugu ıcın.dıyer kucuk levhalardan ıstemışler onlar kalkmadımı ve sımdı ne yapmamız gerek .......??
    ?
    GULUMSE

Ziyaretci
    İtiraz ediniz internetten başka çıktı mı alınıyormuş? Öyle önüne gelen her şey için ceza yazmaya alışlar ki bu yeni sisteme dahi adapte olamamışlar. Küçük levha eskidendi kaldıki eskiden dahi inteyen nakliyatçı büyük levha da kullanabilir diye biliyorum. İsteyenelr küçük levha kullanıyordu mecburiyet olmaması gerekir. Edited by: Balkanlı 71

Ziyaretci
    nakliyeci müşterilerim için vergi levhalarınıküçük formatta döktürdüm

Üye
    Nereden
    ANKARA
    hayır aklıma takılan şu şimdiye kadar gecerliydı de bıze gelıncemı ceza lı oldu.onca zaman kabul edılen sey neden sımdı kabul edılmıyor.ceza kesme nedenı araçta levha olmayısı ama levha var kabul etmıyorlar 10 araça bırden aynı ceza gelmış.itirazı vergi daıresıne bıldırecegız sanırım..???
    GULUMSE

Ziyaretci
    Yapılan uygulama yanlış olup, neye istinaden kestikleri meçhuldur. Araçlardaki vergi levhası boyutlarının sorun olacağını sanmıyom. yeterki araçta bulunsun

Üye
    Nereden
    ANKARA
    araçta vardı ama sımdı kesen memur yoktu derse onu nasıl ispat edeceğiz.cokmu karışık yoksa ben mı ınce düsünüyorum.mukellefede anlatıyorum anlamıyor kı (
    GULUMSE

Ziyaretci
    araçta levha mevcutsa işveren ozaman yoklamayı tutanağı imzalayana sorsun. (

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    saçmalıklar ülkesinde yaşıyoruz..

haksız ceza kesen memura ceza ödetilecek diye bir kanun maddesi çıkacaktı bir aralar öyle söylenti vardı sanırım..çıksa iyi olacak

Ziyaretci
    bence siz olayı yanlış değerlendiriyorsunuz zaten ceza yazılmaz tutanak tutulur dairede tutanaktaki detaylara istinaden cezamı keser bilgimi ister incelemeyemi alır o zaman belli olur erkende evham yapmayın.

Üye
    Nereden
    ANKARA
    tunak dahi tutulması dogrumu sızce ??
    GULUMSE