Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BÜRO DEVİRİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR

Kıdemli Üye
    Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kendi büromda çalışıyorum.Küçük çapta olan büromu büyütmek için kendi bürosunu devir etmek isteyen arkadaşlarla irtibata geçmek istiyorum.Lütfen çevresindebu şekilde düşünen arkadaşlarla irtibatımızı sağlamalarını rica ediyorum.İyi çalışmalar diliyorum..

Müdavim Üye
    Nereden
    İZMİR
    Ben bu büro devir işlerinden yıllardır birşey anlamıyorum. Devretmeyi taahhüt eden meslek mensubu demirbaş mı devrediyor sanki.Mükellefler bu şekilde devr alınabilecek meta lar olmamalı. Zaten çoğuda devir noktasında arıza çıkarıyordur.Çünkü illaki her mükellefin kötü günler için B planı bir 2.muhasebecisi vardır.

Müdavim Üye
    Alıntı Ahmetkayin Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kendi büromda çalışıyorum.Küçük çapta olan büromu büyütmek için kendi bürosunu devir etmek isteyen arkadaşlarla irtibata geçmek istiyorum.Lütfen çevresinde*bu şekilde düşünen arkadaşlarla irtibatımızı sağlamalarını rica ediyorum.İyi çalışmalar diliyorum..
    Hakkari deki büromu devrediyorum. İsterseniz size devredebilirim. 50 mükellef, 100.000,00 TL ye

Ziyaretci
    Bu tür polemikler dogru
    degil niye hakkari niçin 100 000 bende bu büroya 1000 tl teklif ediyorum

Müdavim Üye
    Alıntı engin143 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu tür polemikler dogru
    degil niye hakkari niçin 100 000 bende bu büroya 1000 tl teklif ediyorum
    Sanane ya, sanamı sorucam kaça satacağımı. Sen kimsin, yavşamış ? Edited by: Kusursuz_Fırtına

Müdavim Üye
    Nereden
    Afyonkarahisar
    hiç hoş değil bu tarz yazışmalar.
    iki kişilik bir yemek parasına defter tutanlardan nefret ediyorum.

Ziyaretci
    Kem söz sahibine aittir benim için yazdığın olumsuz ifadenin 10 katını senin için diliyorum. Eğer bu şekilde ifade ile yazmasaydın ne demek istediğimi daha açık anlatırdım. Sadece şunun söyLeyim Hakkaride 50 defter aylık tahsilat oranı nedir toplam tahsilatı nedir masrafı ücretli elemanı yokmu bunları yazsaydın bu sitenin ustaları o büroya gerçekçi değer biçerlerdi. Benim tahminim aylık kağıt üzerinde 6-7 bin geliri vardır bunun da en fazla 4-5 bin tahsilatı olur en az 2 eleman kira vergi v.s. masrafı 3 bin olsa geriye en fazla aylık ne kalır artık arkadaşlar hesaplasın ayrıcaarkadaşların bahsettiği gibi büro devrinde müşterilerin kaçı kalır o da meçhul yani taş çatlasın o büro bana göre 18 bin - 24 bin arası eder bu büroya 100 bin tl isteyince kimse size kızıyor mu da siz benim teklifime tepki koyuyorsunuz siz gerçekçi bir fiyat yazsaydınız bende elbette gerçekçi bir rakam yazardım yani benim teklifime alınan insan büro arayan arkadaşın da senin teklifine alınacağını hesap etmelisin. Ayrıca elbette kaça satacağına ben karar veremem ama madem bu forumda teklif arıyorsun biraz daha gerçekçi belirlemek gerekmez mi.