Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FİKİRLERİNİZ

Ziyaretci
    Günaydın üstadlarım,
    ben mart 2013 de smmm sınavına gireceğim. 2013 yılında smmm olduğumu düşünerek bana ve benim gibi stajyerlere önerilerinizi sunmanızı rica ediyorum. SMMM olduktan sonra ne yapmalıyız? büro açarak gün gelir büyür, gelişir, çevre edinir düşüncesiyle mi hareket etmeli, yoksa bir firmaya bağlı smmm olarak çalışmayı mı önerirsiniz... bize yol gösterici önerilerinizi paylaşırmısınız? İyi çalışmalar dilerim...

Ziyaretci
    Git bir yerde çalış.Hayalci olma...

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    hayat sürprizlerle doludur; bazen hayat yol gösterir insana bazen de kişinin kendisi... bunu da zaman belirler... SMMM sınavını kazanacak kadar alt yapı çalışmasını hazırla... gerisini sana zaman gösterir....

Mezardakilerin hesabını veremedikleri dünya malları için insanların birbirlerini yedikleri tezini düşündükçe ürperiyorum

Üye
    Nereden
    istanbul
    Alıntı YNR Nickli Üyeden Alıntı
    Git bir yerde çalış.Hayalci olma...
    ranini

Kıdemli Üye
    çevreni ve altyapını oluşturmadan büro açmanız gerçekten hayalcilik olur.sana hayatta başarılar dilerim.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

KESİNLİKLE OFİS AÇ DERİM , SERBEST ÇALIŞMAK BİZİM MESLEĞİN RUHUDUR.<div></div><div>selamlar</div>

Kıdemli Üye
    belgeyi alır almaz direk vergi dairesine git açılışını ver..zaman kaybetme..

Ziyaretci

bence alt zeminin hazırla derim. en azından seni idare edecek 1,5 veya 2 yıl idarece edecek kadar paranın cebinde olması lazım. o tutar varsa hiç korkma, ama yoksa biraz daha düşün derim şahsen.

Ziyaretci
    teşekkür ederim fikirleriniz için...

Müdavim Üye
    Nereden
    İZMİR
    Sakın yakın çevrenizdeki ''sen büroyu aç defterimizi sana veririz'' cümlelerine kulak asma.Söz verenlerin 10/1 bile gerçekleşmiyor. Sadece zaman içerisinde biraz sabır ve prezentabl duruşunuzla ( İlk 2 yıl sıkıntı çekmeyi göze alarak) bu sorunları aşabilirsiniz.