Alıntı savaş77 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı hasan er Nickli Üyeden Alıntı
sayın zeki savaş
Yasa koyucu ltd lere g.kurula ihtiyaç duydu ise bir bildiği vardır.Bizim tanıdığımız şirketler aile şirketi usulen formalite şirketi olduğu için böyle düşündüğünü sanıyorum gerçek şirketlerde ortakları kan bağı olmayan kişilerde g.kurul önemli yönetimde olmayan ortakların derdini anlatabileceği yer ve iyi oldu ilerde doğruluğunu göreceğiz yine yazışırız.
Sen yine hazır ortakları toplamışken kurumsallaşma faaliyetlerini arttırmaya çalışta ortaklar gerçek şirket ortaklığını hissetsinler.Kolay gelsin.
Sayın Zeki olmayan Hasan ER;
Sizin Kanun koyucunuzunuygulaması olan,4.geçici vergi dönemi ne kadar mantıklı ise aile şirketlerine getirilen genel kurul zorunluluğu da o kadar gerekli ve mantıklı. Siz sizin yazdıklarınızı, benim düşünemediğimi mi sanıyorsunuz? Gerçek genel kurullara ihtiyaç duyanlar zaten yapıyordur.Genel kurulun önemini burada tartışmak yersiz.Bu yazıyı sizin uygun olmayan uslubunuz için yazıyorum.Lütfen düşündüklerinizi insanları rencide etmeden ifade ediniz.

.

Sayın Zeki Savaş veya Savaş Zeki Bey;

Hasan Er beyefeni forumumuzun saygın, sürekli bir takipçisi, duyarlı ve gördüğüm kadarıyla da mesleğine sahip çıkan mevzuatlara hakim herşeyden öte de beyefendi bir üyesidir. Her ne kadar yanlış anlayarak kızgınlıkla yazmış olduğunuzu düşünsemde hitabınızdan dolayı sizi kınıyorum. Lütfen yazınızı ve üslubunuzu bir an önce düzelterek Hasan beyden özür dileyiniz!