Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EKSİN GÜN İLE İLGİLİ

Ziyaretci

eksik gün bildirimiyle ilgili birkaç soru sormak istiyorum.bilgilendirirseniz sevinirim
    1-ağustos ayı içinde 17 gün ve 9 gün olmak üzere işe gelmeyen iki personel oldu.bunların eksik gün nedenine puantaj deyip ek-10 ekinde puantaj cetveli vereceğim.her personel için ayrı ayrı mı puantaj cetveli hazırlamalıyım?

2-bir personel son 4 gündür işe gelmiyor hastaneye gitmiş doktor yatış vermiş ameliyat olacakmış sanırım.bu personelle ilgili işgöremezlik belgesi geldiğinde mi bildirimi yapmalıyım.bir de yatış tarihinden itibaren mi bildirmeliyim.

3-başka bir personel de 17.08.2012-23.08.2012 arası istirahatli 24.08.2012de çalışabilir şeklinde işgöremezlik belgesi almış.bu personel 01.08.2012 tarihinde işe girdi.işgöremezlik belgeleri artık hastane tarafından sisteme girildiğinden önceki işyeri numarasından rapor görülüyor.ben rapor geldikten sonra hesap fişi olarak girsem de yine sistemden göremiyorum.işgöremezlik belgesini eskisi gibi çalışılmadığına dair bildirim girişinden yaptım.fakat raporu göremediğim için onaylıyamıyorum.sgk yı arayıp durumu izah ettim merkeze mail atacaklarını sorunun giderileceğini söylediler.bununla ilgili ipc kesilir mi?veya raporun onaylanabilmesi için yapabileceğim herhangi bir işlem var mı?

Edited by: denizsmmm

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    1 - sonuçta ıkı ayrı personelında ayrı ayrı puantajları olmalıdır.
    2 - yatış tarıhınden itibaren
    3 -rapor konusunda suan için 01.08 tarıhınde işe girmiş sizin sgk sicilinizde kayıtlı ama eski işyerı numarası ile görunuyor öylemi ilginçç...hesap fişi ile girip görememenızde ilginç ama sgk le çözülecek bir konu suan için ipc sözkonusu olamaz ama sgk ile ivedılıkle çözmeye calısın bence

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....

Ziyaretci
    öncelikle cevabınız için teşekkür ederim Mustafa Bey.maalesef sormayın ben işçinin 01.08.2012 tarihli girişini yapmışım.hatta ayın 17 sinden beri tarihe göre tc göre ayrı ayrı rapor aramadan raporu görmeye çalışıyordum hastanenin bilgi işlem bölümünü aradım.acaba rapor girilmedi mi diye hastane raporu girmiş sgk raporu görebiliyor.sonra sgkdaki memur işyeri sicil numarasını söyleyince eski işyeri olduğunu anladım.hemen hesap fişi girdim ama yine de olmadı.bakalım öğle tatilinden sonra tekrar memuru arayıp görüşeceğim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    aynen tekrar görüşün bencede yeni sizin işyeri sicil numaranızda görunmesı gerekıyor 01.08.2012 den sonrakı kayıtlarda

....DOĞU SUNGURLAR GRUBU....