Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇOK L YARDIM

Üye
    Nereden
    izmir
    Söylediğim gibi,Sayın Derya Göktuna, siz hala bilgi göndermeye devam ediyorsunuz, fakat soruyu soran arkadaş bize bir ödev verdi,kendisi muhtemelen uykuyu yarıladı, yarın sabah kalkınca yine bizi fitiller, bizde kalan bilgileri arkadaşa göndermeye devam ederiz.

Yeni Üye
    Uygulamayı yaptığım için söylüyorum pazartesi günü işe başlayan personelin girişini aynı gün yani pazartesi günü yapabilirsiniz.

Ama giriş tarihi resmi tatilden sonraki iş gününe rastlayan bir girişi resmi tatilden sonraki iş günü henüz yapmadık.

Ama cezalı durum olur mu olmaz mı diye örnek bir giriş yapılabilinir.

Ziyaretci

Edited by: DERYA GÖKTUNA

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    bu forumda maalesef bayram sonu işe girişi verip ipc uygulanan meslek mensuplarımız var ( gerçi müşterilere kesiliyor ceza ama meslek mensubuna virmanlanır böyle durumlarda )

https://www.mustafagulsen.com/forum/...asp?TID=104153

düzeltilir mi düzeltilemez mi .. uğrastırır

Müdavim Üye
    Nereden
    HATAY
    herkese günaydın...

sayın üstadlar gecenin bu saatinde araştırmalar yapıp verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşşekür ederim.

sgkaçısından şöyle bir yorum ortaya çıkar mı düşüncelerimi paylaşmak istedim. sgk: "işe giriş bildirgesini işveren, işçi çalıştırmaya başlamadan 1 gün önce kuruma bildirmekle yükümlü olduğundan,işveren hafta tatilinde veya resmi tatildeişyeri açık olup işçi çalıştırıyorsa veya yeni bir eleman işe başlayacaksa bu durumu resmi tatilde veya hafata tatilinde kuruma bildirebilir" demez mi?