Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yenı bagkur/ödeme

Müdavim Üye
    arkadaşlar;

nisan ayında acılıs yaptık.vd bıldırımı yapmıs bagkura ama odeme yapmaya calısyyorum ama netten odeyemıyorum. kaydınız bulunmadı dıyor.

yalnız dun bugunluk bır sorun deıl uzun zamandır bole.

son aylarda tecrube eden varmıdır?

cüneyt.

Müdavim Üye
    Nereden
    YOZGAT/Sorgun

Tescil İşlemi yapılmamış olabilir bağkur tarafından, her ne kadar vergi dairesi bildirsede önemli olan tescilinizin yapılmasıdır.
    Smmm. İsmail ATASEVER

\'\'Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.\'\' (Yunus Emre)

Müdavim Üye
    sayın asil

tşk. hıc sesımızı cıkartmasak bıle acılıs gununden ıtıbaren bagkurlu sayılırız enınde sonunda karsımıza cıkar dıye dusunuyorum. yani bu sekılde bırakıp tescılı yaptırmasak bıle gunu geldıgınde vd nın bıldırmıs oldugu gunden ıtıbaren bagkurlu saylıp gecıkmesı ıle bırlıkte alırlar dıyorum sızce?

tşk.

Müdavim Üye
    Nereden
    YOZGAT/Sorgun

Haklısınız tabiki buradaki hata tamamen kurumlar arası otomasyonun tam anlamıyla çalışmamasıdır. Normalde vergi dairesi bildirecek bağkura, bağkurda tescili yapacak tebligat yapması gerekir 5510 kanun gereği ama işte bu tip sorunlar maaalesef yaşanıyor.
    Smmm. İsmail ATASEVER

\'\'Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.\'\' (Yunus Emre)

Müdavim Üye
    tşk. ismail bey iyi çalışmalar.