Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: A.Ş. İmza yetkisi

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

Değerli meslektaşlarım;<div>-A.Ş. kuruluşunda esas sözleşmeye eklenecek geçici maddelerle yönetim kurulu görev dağılımı ve imzada yetkili kişiler ayrıcakarar defterine karar almaksızın belirlenebilirmi?
    -Ve imzada yetkili kişilelere kota konabilirmi örneğin şu şekilde bir geçici madde mümkün ve sahihmidir?
    Geçici madde 1</div><div>1-Şirkeyimizi 500.000 TL ve altı işlemlerde a ve b'nin münferit imzalarıyla, 500.000 ve üzeri işlemlerde a ve b 'nin müşterek imzalarıyla tüm konulardatemsiline.... olabilirmi?</div><div>bu şekilde olunca sorun olurmu imza yetkisine ait o uzun metni yazmadan tüm konularda denmesi yeterlimi bu geçici maddeyle imza sirküsü çıkarmı??</div>

Edited by: advisor

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

.

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

.

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

.

Müdavim Üye
    YAPABİLİRSİNİZ

Kıdemli Üye

bizde 4 ortak 4 tanede kordinatör müdür vb var a-b-c 3 çeşit imza yetikilileri var imza sirküsüde detayları var kimler hangi konuda tek başına imzaya yetkili kimler münferit ortak hepsi açıklamalı detayları iyi ayarlayın ona göre imza sirküsü hazırlayın banka çekme çek tem mek nakit sgk vergi ödeme vb iyi ayarlayın

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

cevabınız için teşekkürler, ortak dışı müdür yok ortaklarbütün işlemlerde 500.000 binaltıher ortak münferit 500.000 üstü bütün işlemler içinen az iki imza ben imza metnini yazdım kuruluşları yazdım ve altına aşağıdaki şartlarda ibaresini ekleyip 500.000 kotsını koydum sorun olmaz inşallah sorun olacağını düşünürseniz paylaşın lütfen henüz tescil ettirmedim

Ziyaretci

Alıntı smmci Nickli Üyeden Alıntı
    ...sgk vergi ödeme vb iyi ayarlayın
    Bu kısmı açıklayabilirmisiniz ...

Kıdemli Üye

fax numarası ver sana bizim aş nin imza sirksünü yollayım sana yol gösterir belki yada scan edip e mail yollayım

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor

özel mesaj olarak atarmısınız