Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bağkur sgk

Ziyaretci

İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN İKİNCİ SINIF İŞLETME SAHİBİNİN 01.01.2012 TARİHİYLE BAĞKUR KAYDI BULUNMAKTADIR 15.02.2012 İTİBARİYLEDE BAŞKA BİR FİRMADA SGKDAN GİRİŞ YAPILMIŞTIR.30.06.2012 ŞAHSIN KENDİ İŞLETMESİ TARİHİNLE KAPANMIŞTIR. BAĞKUR NE ZAMAN SONA ERER ACABA ? 15.02.2012 TARİHİYLE Mİ YOKSA 30.06.2012 TARİHİYLE Mİ ?

Müdavim Üye
    Nereden
    SAMSUN
    15.02.2012
    Hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Ziyaretci

TEŞEKKÜRLER ANCAK BAĞKURDAN BORÇ SORULAMASI YAPILDIĞINDA RAKAM ÇOK YUKARILARDA ÇIKIYOR 15.02.2012 TARİHİYLE İLGİLİ BİR İŞLEM YAPILMALI MIYDI ACABA?

Ziyaretci

?

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    İki sistem ayrı olduğu için bence memurun manuel müdahele etmesi lazım 4a nedeni ile 4b sona erdi yapması lazım sistem otomatik yapamaz.Kuruma işe girişin bir örneği ile bir dilekçe ile müracaat ediniz diye yorumluyorum.Kolay gelsin. Edited by: hasan er

Ziyaretci

TEŞEKKÜRLER ANCAK ŞÖLE BİR DURUMDA HATIRLIYORUM İŞE GİRİŞ YAPILIRKEN KİŞİNİN BAŞKA BİR YERLE BAĞLANTISI VARSA UYARI VERDİĞİNİ HATIRLIYORUM AMA OLCAK İŞ DEĞİL BOŞU BOŞUNA ÇİFTE PRİM ÖDEME OLUYOR

Müdavim Üye
    Nereden
    istanbul
    Alıntı slckbhr Nickli Üyeden Alıntı
    TEŞEKKÜRLER ANCAK ŞÖLE BİR DURUMDA HATIRLIYORUM İŞE GİRİŞ YAPILIRKEN KİŞİNİN BAŞKA BİR YERLE BAĞLANTISI VARSA UYARI VERDİĞİNİ HATIRLIYORUM AMA OLCAK İŞ DEĞİL BOŞU BOŞUNA ÇİFTE PRİM ÖDEME OLUYOR

KAtılıyorum dılekce ekınde bağlı olduğunuz mudurluğe basvuru yapınız 15/02 kapanıs olmalı
    BİLGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR

Ziyaretci

PEKİ ŞİMDİYE KADAR OLAN BU BORCU ÇEKERLER Mİ GERİYE ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Memurun geriye dönük kayıt yapma kayıt silme yetkisi var tabii borç yeniden hesaplanacaktır.Bağkurda aylık prim uygulaması var şubat ayı 14 gün sigortalıda olsa tahakkuk aylık olur.Kolay gelsin.