Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk beyan vermeme

Üye
    Nereden
    MUHASEBE ŞEFİ
    arkadaslar bayram dolasıyla sgk bıldırge verme suresının uzatıldıgını sanıyordum ama bugun gondermeyen çalıstım olmadı nasıl yapabılırım cezasız kurtalabılırmıyım ne olur yardımcı olun 30 personelım var

Üye
    Nereden
    MUHASEBE ŞEFİ
    cevap verecek kımse yokmu arkadaslar(

Moderatör
    Nereden
    istanbul
    geçmiş olsun.ama sgk bildimlerinde uzama olmadı.cezalı vermekten başka çareniz yok.
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Üye
    Nereden
    Bursa
    Naz Hanım' ın belirttiği gibi malesef süre uzatımı olmadığından idari para cezası alacaksınız, en azından 15 gün içinde ödeyip 1/4 lük indirimden faydalanabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı drunk_man06 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bayram dolasıyla sgk bıldırge verme suresının uzatıldıgını sanıyordum ama bugun gondermeyen çalıstım olmadı nasıl yapabılırım cezasız kurtalabılırmıyım ne olur yardımcı olun 30 personelım var
    Geçmiş olsun , bu durumda yapılacak çok fazla birşey yok cezalı vermeniz gerekir. Ceza durumuda ;

102-c/1
    Belgenin asıl olması halinde aylık asgari ücretin iki katını geçmemek kaydıyla belgede kayıtlı sigortalı sayısı başına, aylık asgari ücretin beşte biri tutarında idari para cezası uygulanır.

Belgedeki Sigortalı Başına :188 TL
    En Fazla : 1.881 TL