Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AMAN DİKKAT ! SGK BİLDİRGE BUGÜN SON

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Alıntı YASEMİN BORA Nickli Üyeden Alıntı
    5510 da aynı hatayı veriyor.
    Kanunsuz da normal gönderiyor.

Aynen öyle bildirge gönderemiyorum
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Müdavim Üye
    şu an düzeldi.5510 dan gönderdim.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    şimdi gönderebiliyorum
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Kıdemli Üye
    Üstadlar merhaba bir sorum olacak;

Hamile sigortalı bir işçi 27/06/2012 tarihinde rapor almıştır raporda (doğum öncesi izin kullanması uygundur) yazmaktadır.

Haziran ayı için 4 gün eksik gün verdim ama şuanda temmuz ayı için ne yapmam gerekiyor bildirgede 31 gün istirahat mı göstercem birde.
    Temmuz ayı için eksik gün yollamam gereklimi sigortaya sadece 1 rapor var onuda haziranda yolladım.

şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    Alıntı AHMETEK Nickli Üyeden Alıntı
    <div>*</div>
    <div>Hamile sigortalı bir işçi 27/06/2012 tarihinde rapor almıştır raporda (doğum öncesi izin kullanması uygundur) yazmaktadır.</div>
    <div>*</div>
    <div>Haziran ayı için* 4 gün eksik gün verdim ama şuanda temmuz ayı için ne yapmam gerekiyor* bildirgede 31 gün istirahat mı göstercem birde.</div>
    <div>Temmuz ayı için eksik gün yollamam gereklimi sigortaya sadece 1 rapor var onuda haziranda yolladım.</div>
    <div>*</div>
    <div>şimdiden teşekkürler.</div>
    istirahati bitene kadar istirahatli gösterceksniz. 27/06/2012 den itibaren istirahati başlamıştır muhtemelen ve doğum yaptığında bir rapor daha alacak onu da size getirmesi gerekiyor. Siz iş başı yaptığında sisteme girersiniz ve temmuz ayını 31 gün isttirahatli göstereceksiniz. 31 günlük yine eksik gün bildirim formu sgk ya verilecek.

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı AHMETEK Nickli Üyeden Alıntı

Hamile sigortalı bir işçi 27/06/2012 tarihinde rapor almıştır raporda (doğum öncesi izin kullanması uygundur) yazmaktadır.

Haziran ayı için 4 gün eksik gün verdim ama şuanda temmuz ayı için ne yapmam gerekiyor bildirgede 31 gün istirahat mı göstercem birde.
    Temmuz ayı için eksik gün yollamam gereklimi sigortaya sadece 1 rapor var onuda haziranda yolladım.

şimdiden teşekkürler.

27.06.2012 tarihinde rapor almış personeli (Rapor başlangıcı belli ama doğum olmadığı için bitiş tarihi açık) temmuz ayında da 31 eksik gösterebilirsiniz.

Eksik gün bildirim formu veriniz, haziranda vermiş olduğunuz raporun aynı fotokopisini ekine ekleyebilirsiniz.
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Kıdemli Üye

Çok teşekkürler saygılar.

Müdavim Üye
    BENİM MANTIĞIM ALMIYOR,
    ---MUHTASAR BEYANNAME'Yİ 27 AĞUSTOSA UZATIYORSUN. SGK YI NEDEN UZATMIYORSUN?
    ---KDV Yİ UZATIYORSUN, BA-BS Yİ NİYE UZATMIYORSUN?(AYRICA ONUN İÇİN TEBLİĞ YAYINLARLARSA ŞAŞIRMAM 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESMİ TATİL)

Müdavim Üye
    BENİM MANTIĞIM ALMIYOR,
    ---MUHTASAR BEYANNAME'Yİ 27 AĞUSTOSA UZATIYORSUN. SGK YI NEDEN UZATMIYORSUN?
    ---KDV Yİ UZATIYORSUN, BA-BS Yİ NİYE UZATMIYORSUN?(AYRICA ONUN İÇİN TEBLİĞ YAYINLARLARSA ŞAŞIRMAM 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESMİ TATİL)

Müdavim Üye
    Nereden
    İZMİR
    Alıntı munzam aidat Nickli Üyeden Alıntı
    BENİM MANTIĞIM ALMIYOR,
    AYRICA ONUN İÇİN TEBLİĞ YAYINLARLARSA ŞAŞIRMAM