Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk geçimiş dönem primleri

Üye
    Nereden
    İzmir
    sgk geçmiş dönem primlerini bankalar tahsil edemiyor mosip sistemi çalışmıyormuş 23'ünde sgk tahakkuku almam lazım teşvikli önerisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...
    iyi çalışmalar

Üye
    Nereden
    konya
    Geçmiş dönem borcununz sadece 1 aylıksa teşvikli tahakkuk kestirilebiliyor.Bizde bu şekilde yaptık.
    Yinede diğer arkadaşların cevabını bekleyelim.

Üye
    Nereden
    İzmir
    ben mayıs ayı için ek bildirge verdim bu sebeple 50 tl prim 221 tl ipc gözüküyor sistemde 5 tana bankaya gittim ama sistem çalışmıyor diyorlar sgk nın bütün numaralarıda meşgul 40 tl için 700 tl teşvik elden gidiyor...
    iyi çalışmalar

Ziyaretci

Zamanında teşvikten yararlandırılarak gönderilmiş aylık bildirge teşvikten yararlanmamış şekilde gecikmeli ödendiğinde ek bildirge mi vermek gerekiyor acaba ? anlayamadığımdan soruyorum kusura bakmayın ama

Üye
    Nereden
    İzmir

temmuzu onaylıcam ama mayıs ayına ek vermem sebebi ile 40 tl prim borcu gözüktüğü için tahakkuku teşvikli alamıyorum
    iyi çalışmalar

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    banka geçmiş dönem ödemesi olarak alıyor . ancak örnek 2012/05 dönemi diye tahsil edemiyor. sadece geçmiş dönem ödemesi adı altında tahsilat yapabiliyor.

geçmiş dönem ödemesi yapıp ödemeyi işveren servisine / muhasebeye işletmeniz gerekiyor.

Ziyaretci

Anladım abi teşekkürler kolay gelsin şimdiye kadar böyle bişe çıkmadıda acaba dedim ek vermedik diye yakarlar mı?