Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aygı gün sigortalıyı çıkış verme ?

Yeni Üye
    Herkese hayırlı ramazanlar diyerek başlamak istiyorum!!!

İnşaat firmasının aynı gün işe başlayacak dediği işçinin aynı güne işe giriş bildirgesi yapılmıştır.Ancak çalışacak olan kimse işi beğenmeyip çalışmaktan vazgeçmiştir.Bizde bunun çıkışını aynı gün çıkış vermek istiyoruz.
    Yani 10/08/2012 de işe girişi yapıldı ve aynı gün çıkışı yapılacaktır.Burda çıkış yapıldığında çalışma günüolmadığı için sıfır gün "0" yapabilirmiyiz.Yaparsak sigorta yönünden ne olur negibi ek belgeler vermemiz gerekir örnek olarak eksik gün formu verecek miyiz?
    Bununla ilgili elinde açıklamalı SGK yazısıolan varsa yada daha önce bugibi sorunu başına gelen ne yapmıştır?

Ziyaretci

bildiğim kadarıyla aylık bildirgede 1 gözükücek ancak işe girişin iptalini verebilirseniz çalışma günü olarak 0 gözükebilir diye biliyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    sakarya
    işa girişi iptal edebilirsiniz. yada 1 gün gösterip prime esas kazanç 0 tl

Üye
    tutanak yapıp eksik güne ekleyin gün sıfır prim sıfır

Giriş bildirgelerini aynı gün iptal edebilirsiniz, yada siz bir gösterip işlemi kapata bilirsiniz.
    Ahmet TAŞKIN

Müdavim Üye

Benim başıma geldi girişini yaptım personelin sonra aynı gün çıkışı yağıldı çalışmadıından dolayı, sskya 0 gün olarak eksik gün bildirimi yaptım, 1 günlk prim istediler evrak hazırlayıp eklerseniz sorun olmaz tutanak olabilir, yada bir gün gösterin ne şeytanı görün ne salavat getirin.